Új hozzászólás Aktív témák

  • pzstm

    titán

    válasz Bog #14 üzenetére

    Win7 x64, tavaly augusztusban raktam fel, sleepből 1 másodperc alatt feláll, majd egy ujjlenyomatleolvasás után már pattan is fel a kis buborékablak, hogy új mailem jött ;)

    Gondolom OSX is sleepből áll fel ennyi idő alatt :U (legalábbis amikor legutoljára OSX járt nálam abból erre emlékszem)

    erre a driver kérdésre kíváncsi lennék.....6és fél éves PC-n (szülők gépe) pöccre mindent felismert, emlékeim szerint windows Update-ről hangkártya drivert töltött le, az igényelt egy restartot. Több mint fél éve azóta is boldogan használják.....

    Esetleg elárulod melyik az a hardvereszköz ami sheogy nem megy? (amúgy általában kompatibilitási mód állítgatásokkal Vista sőt még XP driver-t is simán megette eddig minden gép amivel találkoztam,INF fájl beadagolást manuálisan meg nagyon kevésszer kellett eszközölnöm... tényleg egy kezemen meg tudom számolni ;) )

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

Új hozzászólás Aktív témák