Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #06658560

    törölt tag

    válasz gtasystem #29 üzenetére

    Szerintem pedig összemosol dolgokat.
    mikor indult a folyamat az egész kiépítésére? mennyire akarják ezt is használni? Nem lehet egyik napról a másikra beterelni midnenkit, hogy akkor mostantól csakis ügyfélkapu és slussz, lassan lehet kibővíteni midnen oldalról. Mert emberek vannak mögötte, mellette, helyette, akiket erre fel kell készíteni.

    Kérdés: mi alapján mondod, hogy szarul működik, hogy fos, ha még nem is használtad? APEH-os licitelés miért is fontos neked?

  • tkazmer

    addikt

    válasz gtasystem #29 üzenetére

    nem hiszem hogy magyarországot a vállalatok képviselnék, sőt ezzel nagyon nem értek egyet.
    az lehet, hogy te nem értesz egyet, és az is igaz, hogy a vállalatok nem szavaznak. de azért mégiscsak ők adják a munkahelyeket nem? :))
    sajnos én még arról nem láttam statisztikát, hogy mennyivel kevesebb közszolgát jelent az ügyfélkapu, vagy hogy mekkora költségeket takarít meg.
    de ha belegondolsz, szerinted mi nagyobb költség: fenntartani egy hivatalt ügyféltérrel, ügyintézőkkel, biztonsági őrökkel stb, vagy alkalmazni a teljes bagázs helyett 2 ember kb 5m2-nyi irodatéren, akik a beadott anyagokat a "túloldalon" kezelik? (a számok persze beszorzandóak a szükséges hivatalok számával)
    vagy vegyünk az életből is egy példát: gondolod, hogy a bankok csak azért számítanak fel kisebb jutalékokat a netbankos utalások és egyéb banki műveletek után, mert nem csak az otthon kényelmével akarnak "kedveskedni" az ügyfélnek?

    5 milliárd eddig és még 5 milliárdot akarnak rákölteni. Az eddig 10.
    Egy ekkora fosra?!!

    te, azt se tudod mire jó :))

    mivel ha hír van az it cafén az ügyfélkapuról az többnyire csak az, hogy nem működik.
    igen, általában ha megfigyeled a média működését, elég világosan kivehető tendencia, hogy többnyire a negatív hír a hírértékű. :P de legalábbis valami átlagon felülinek történnie kell ahhoz, hogy hír legyen belőle. vagy téged érdekelne, ha minden nap beírnák, hogy "ma működik az ügyfélkapu"?

    egy kérdés: vezettél már vállalkozást az utóbbi mondjuk 3 évben?

    úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

Új hozzászólás Aktív témák