Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • UnA

    Korrektor

    válasz gzoll #11 üzenetére

    Szerintem se éri meg az árát...

    Namost én abszolút outsider vagyok (se konzol, se egyéb gamer dolog nem igazán érdekel), de nem értem azt, amikor egy ilyen dolog esetében pénzügyi mutatókat akartok belevinni a történetbe. Ha még azt mondjátok, hogy erre nincs pénzem, akkor az megérthető, de egy hobbi sohasem lesz kifizetődő :)

  • b.

    félisten

    válasz gzoll #11 üzenetére

    A Switchez minek kellene tárhely? minden játék fizikai odahordozón megvásárolható, ami nem igényel telepítést. Behelyezed a kártyát és azonnal játszol. Digitálisan és fizikai adathordozón ugyan annyiba kerül a játék rá. Miért érné meg jobban egy PS4 mint egy Switch? Engem konkrétan a PS4 érából a Last Of Us kötött le igazán eddig.( az is PS3 ra jött ki ) Egyetlen játék.
    A Switch pedig több címmel vezet az mellett nem elhanyagolható hogy éppen bárhol bármikor lehuppanok és játszok vele. Nem igényelnek a Nintendo címek több Gigás update fájlokat hogy játszhatóak legyenek. Alig van bug, crash a játékokban mégis. Mario Odyssey több ötletet és innovációt tartalmaz játékmenet terén mint bármelyik játék az utóbbi 5 évbe amit láttam.
    zelda több fizikai fejlődést mutat , mint a nagy Witcher 3.
    Elolvasva a bejegyzést eléggé kellemetlennek tartom hogy egy konzolt az ára miatt tartunk rossznak, nem tartjuk méltónak hogy egy árban legyen a PS4 gyel, mert hát az a nagy PS4 Pro!! kb 30 ezer frointból állítják elő az egész gépet és még sokat mondok. Ha valami drága nem veszem meg, főleg ha szórakozásról van szó.
    A konzol is és a játékok is sokkal jobban tartják az árukat. nővérem konkrétan 15 K ért vette zeldát majd 12 K ért adta el..
    Ez a Nintedozás nem mindenkinek való. Nem mindenki látja mögötte a tartalmat és a minőséget.. Nem mindenki érti meg az élményt és éli meg . Ezzel nincs gond.A gombkiosztást felhozniszentségtörés. Hol volt a Sony és a Microsoft a konzoljaikkal amikor Nintendo márkajelzéssel már jöttek ki a konzolok és a kontrollerek? sehol.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • dabadab

    titán

    válasz gzoll #11 üzenetére

    "Ami nekem még inkább a problémám, hogy a 32 giga beépített ram ennyi pénzért"

    Ha ezen fennakadsz, akkor valamit félreértettél.. Fogsz 20 euróért egy 128 GB-s microsd kártyát és belerakod, azzal nagyjából el is van intézve a háttértár gondja - ennyi, ez nem valami showstopper.

    DRM is theft

Új hozzászólás Aktív témák