Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gzoll

    tag

    válasz b. #14 üzenetére

    Nem értek egyet, mert már több olyan játék is van Switch-re, ami nem fért rá a gyári játékkártyára, ezért extra adatot kell letöltenie a gépre. (oké, nem nem fért rá, hanem a kiadó úgy döntött, hogy a kisebb kártyát igénylik, és az extra adatot online kell leszedni a gépre), de gondoljunk arra, hogy valaki egy játékot pl nem kártyán vesz meg, hanem e-shop-ból, van már több játék is, ami egész egyszerűen nagyobb, mint 32 gigabájt, tehát alapból nem fér a gépre, csak extra memóriakártyával. Értem én, igen, bővíthető memóriakártyával, de ennyi pénzért ne nekem kelljen már ilyeneket vásárolni extrába, mert ez nevetséges ebben a korszakban már. Engem személy szerint ez zavar, úgy érzem, mintha csak egy demó tárhely lenne benne, ha akarsz netről leszedni játékokat, akkor a játékokon kívül fizess még. Ja, és ha tönkremegy, elvesznek az adatok, akkor Nintendo felteszi a két kezét, hogy hát nekik semmi közük hozzá mivel bővítettél, intézkedj magadnak.

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz b. #14 üzenetére

    Azt írtam, hogy jó, csak drága. Nem azt, hogy nem jó, mert drága. A PS4 Pro csak egy viszonyítási alap, az van nekem, ahhoz tudtam hasonlítani. Ezt pedig, hogy a pénzt ne vegyük figyelembe, ez számomra érthetetlen. Mindennek van ára, és értéke. A kettő meg nem biztos, hogy egyenesen arányos. Ráadásul az értéket több féle képen lehet mérni. Akár személye is válogatja. Szép világ lenne, ha semminek sem kellene az árával foglalkozni..
    Mondom mindezt úgy, hogy én nem bántam meg a Switch vásárlást. Rossz érzésem sincs, csak leírtam amit gondolok.

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

  • petymek

    senior tag

    válasz b. #14 üzenetére

    Vannak játékok, amik a game kártyán nem tartalmaznak minden, komoly mennyiségű letöltés szükséges, hogy minden funkció működjön.
    Arról nem beszélvbe, hogy egy-egy játék patch-ei sem elhanyagolható méretűek.

    Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

Új hozzászólás Aktív témák