Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Magnat

    veterán

    válasz rudi #75 üzenetére

    Igen a leoltás leginkább a probléma, másrészt nekem az is, h sztem ha otthon vagyok, nem fogom állandóan a telefonomat keresgetni, h felkapcsoljam a villanyt ha gittelni kell ... illetve akkor pont nem kell, mert úgyis tablettel v telefonnal megyek, de mondjuk ha csak a folyó ügyeket kell intézni, nekem életszerűtlen, h megkeresem a telefont csak azért h felkapcsoljam a villanyt amikor ott a kapcsoló, plusz hazajövéskor is ok, h világít amikor megjövök, de utána csak azért a telefonhoz nyúlni h lekapcsoljam, hát ... nálam picit ugyanaz mint a telefonba épített távirányító, jópofa cucc, szórakozik vele picit az ember, de nekem személy szerint eszembe nem jutna arról kapcsolgatni a csatornákat. Persze értem azt is, h ez még nagyon az eleje és sok lehetőség van benne szóval távol áll tőlem h szarozzam v ilyesmi de egyelőre nem tudott még meggyőzni arról, h a hozzánk hasonló geekeken túl ez bárkinek megérje a pénzt meg az energiát. Inkább látnék fantáziát azokban a teljesen egybeintegrált rendszerekben amit te is említettél h találkoztál vele a hotelben, pl ha mondjuk a fali kapcsoló is szerver része lenne a dolognak, plusz még mindenféle épületgépészeti dolog is bele lenne integrálva, hűtés-fűtés, motoros redőny, esetleg társasházban a liftet is meg tudnád vele nyomi és mire kimész már ott van ... de ahhoz meg túlságosan drágának találom, és feleslegesnek is az összes egységbe pl a wifi modult ... lehetne pl úgy árulni h lenne wifis masteregység meg harmadáron olyan ami csak a masterrel tud beszélgetni vagy jó lenne rá vmi olyan ipari szabványos interface (gondolom van ilyen) amivel tényleg bele lehetne integrálni más rendszerekbe.

    ̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

Új hozzászólás Aktív témák