Új hozzászólás Aktív témák

  • E2E4

    aktív tag

    válasz atike #2240 üzenetére

    Szia!

    Először is, jó helyen jársz, s mert olvastad a téma-összefoglalót, virtuális pacsi és bő válasz illet meg: :K

    Kb. olyan, mint ha biztonságos szex nevében egy vastag óvszerre felhúznál egy vékonyabbat is. ;)

    Komolyabban: Itt a fórumon már olvashattál pár gyakorlati törés tesztről. A legutóbb én is megtapasztaltam egy enyhébbet: autós tartóban volt a V10, de nem nyomtam rá az oldalsó gumi szorítókat. Tolatás volt nagy hévvel, telefon kiesett, rá a combomra, onnan koppant még párat a közép konzolon.

    Végeredmény:
    Telefon: még hajszálkarc sem lett rejta.
    Én: kis fájdalom, benyomódásos sérülés a bőrfelületen, amely csak 10-20 perc múlva múlt el. Ha hevesebben tolatok, tán' még meg is sebesít a V10 beste teste. :) Szóval védelem kellhet, önmagamra, hogy ne sebesítsem meg vele magam ilyen esetben. :DD

    Tehát, ha szeretnél 7 $ 19 centet költeni az extra védelemért, és bevállalod azt, hogy így a telefon határozotan csúnyábban fog kinézni, (szerintem) akkor tedd. Bár, ha az a kijelző nem hajlik rá az előlapra, akkor szélsőségesen durva leejtés esetén, nagyjából semmit sem ér akkor, ha a V10 "pofára esik" mondjuk egy rücskös gránit felületen. Ellenben más tokok akár még ekkor is segíthetnek. (lásd Spiegen)

    Hasznos lehet még a kereső használata is. (Tokra eddig 78 találat.)

    [ Szerkesztve ]

    SONY WH-1000XM4 | AKG K66 | B&O Hi-Fi Plus (LG AFD-1200)

Új hozzászólás Aktív témák