Új hozzászólás Aktív témák

  • Remekelek28

    őstag

    válasz E2E4 #1947 üzenetére

    Tehát akkor te,csak a budapesti vásárlási opciót vetted figyelembe. Vidéket nem,igy érthető. Én mondjuk vidéki vagyok,az biztosan nem számit. de Budapesten se lakik mindenki az üzlet mellett.

    Én értem,hogy csak az az eset számit,amit te hozol fel példának,hidd el én amit vettem a partnerotól,tiszta porosan jött kivül belül,illetve a számlaszerűségen,még csak a nevem se szerepelt. A garanciális javitásnál pedig fel kellett küldenem 2000 ft ért pestre,illetve vissza 2000 ft ért tudtam átvenni.
    De biztosan csak velem csinálták ezt. 3x vettem tőlük telefont.

    Szépen megcsináltad az 1 hsz-t,ritka az a topic,ahol ilyen kreativ,de attól még a garancia terén azt hiszem el,amit a gyártó mond ,nem azt ami ide le van irva.
    További jó munkát :)

    Oriipo: Ezek szerint az 1941 es hsz odban te is teleszemrtelted a topicot,már,ha nekem cimezted az irást?

    [ Szerkesztve ]

  • MaxxDamage

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz Remekelek28 #1951 üzenetére

    A mobilkereskedés -t bátran tudom ajánlani a számodra!
    /12 hó garral bőven jó (hivatalos LG Hungary Gari) kapsz névre szóló számlát (27%-os áfával) , IMEI szám és telefon megnevezés is megtalálható a számlán , dátummal, pecséttel, signatureval, mindennel ! --- ja és original telefont kapsz ami vadi új (nem poros meg hasonlók...) !/ :K :C

    Kép a számláról (nem nyilvános adatok kitakarva a képről)

    L

    ◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

  • Remekelek28

    őstag

    válasz MaxxDamage #1952 üzenetére

    Pont ezt irtam én is. A mobilkertől én is ilyen számlát kaptam. A partnerona a nevem cimem se szerepelt. Nem hiába küldették velem vissza a partnerohoz a meghibásodásnál. Ja és a visszaszállitásnál nem rakták bele a dobozba a garanciajegyet,többszöri felszólitásra küldték csak le. Erről emailem is vsn a hitetlenkedőknek.:)
    Ja meg jó tudni,hogy az LG,csak eus telefont szervizel gariban,a partnero nagyrészt hongkongi singapuri taiwani telefonokat is forgalmaz. Ki tudja milyet küldenek.
    Inkább veszem olyan helyről,ahol csak eus telefont adnak.

    [ Szerkesztve ]

  • MaxxDamage

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz Remekelek28 #1953 üzenetére

    Elhiszem! (saját tapasztalat mindig több mint a mások által mondott szó/tapasztalat személyes vásárlás esetén a bolt nem trükközik, hanem adja és teszi amit kell (legtöbb esetben)...)
    Személyesen befáradva biztos más a helyzet, de ezt nem mindenki teheti meg (igaz)
    Én is Zala Megyei vagyok és ha gond lenne a készülékkel, akkor LG -vel venném fel a kapcsolatot és velük intézném a garanciális javítást. (azért vettem 12 hó garral, mert elvileg LG saját maga hozza-viszi bejelentés után a garanciális javításra/ról)
    (facebookon keresztül) :DD és LG -től jött le (legközelebbi LG szerviz pontból ami 50+ km-re volt lakhelyemtől) egy szervizes munkatárs és vitte el a TV-m , majd hozta vissza javítás után (teljes kijelző csere - közel 2 hetet vártam, mert az LG vacilált azon, hogy kicseréljék-e mert inkább a teljes TV-t akarták volna cserélni egy újra, mert a kijelző csere többe fájt nekik mint a TV akkori értéke (3 év már letelt az 5 évből mint gari, így a TV kifutott széria volt) és míg beérkezett külföldről a kijelző (FHD LED 107cm) azért vártam 2 hetet mire vissza kaptam a készüléket, de megérte!) és tök ingyen... a gari idő a vissza érkezés időpontjától a teljes kijelzőre (5 év) újra indult ! Most már az LG hivatalos weboldalon be van regelve az összes LG készülékem és ha gond lenne valamelyikkel is, akkor lehet kérni (weboldalon) javítást-szervizelést adott készülékre és a bejelentést követően az LG munkatárs hív a megadott telefonszámon (a termék eredetiségét és garanciáját a bescannelt számlával lehet igazolni, regisztrálttá tenni!) én is így tettem !

    /mindenhol vannak szabályok (+-), amiket jó ha a vásárló ismer és tisztába van velük, ha szűkséges, akkor azt megfelelően ki is tudja használni/

    L

    [ Szerkesztve ]

    ◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

  • Remekelek28

    őstag

    válasz MaxxDamage #1954 üzenetére

    Igy van,igazad van. Az LG-nek elvileg elég jó a hozzáállása garancia ügyben.
    Nekem ezért se mindegy,hogy honnan veszem,milyen papirokkal.
    Hamarosan én is viszem garoztatni a telefonom egy kis illesztési hibával,remélem készségesek lesznek. :)

    [ Szerkesztve ]

  • malphitee

    senior tag

    válasz MaxxDamage #1952 üzenetére

    Lehet elvileg itt 1 es 2 ev gyartoi garival venni? 127k most 1 evvel elvileg.

  • E2E4

    aktív tag

    válasz Remekelek28 #1951 üzenetére

    Tehát akkor te,csak a budapesti vásárlási opciót vetted figyelembe. Vidéket nem,igy érthető. Én mondjuk vidéki vagyok,az biztosan nem számit. de Budapesten se lakik mindenki az üzlet mellett.

    Hogy jön ide az, hogy egy bolt budapesti vagy vidéki? Volt ilyen kritérium?
    "én mondjuk vidéki vagyok", 200 km-ről szerveztem utat oda, és ha netán bármi garanciális hiba lenne, - aminek kicsi az esélye - akkor is személyesen vinném Budapestre, az LG-be.

    Minden részletesen le van írva a téma-összefoglaló 4. VÁSÁRLÁS / GARANCIA fejezetben. Ez ráadásul rögtön az elején van, és egy hiperhivatkozással új lapon nyílik. A V10-en túlmenő fogyasztóvédelmi, adóhatósági és egyéb szempontok is meg vannak említve. Nem hinném, hogy sok szakmai fórumon általános lenne az ilyen szintű alaposság, még a nem éppen szakmai témában is.

    Szépen megcsináltad az 1 hsz-t,ritka az a topic,ahol ilyen kreativ,de attól még a garancia terén azt hiszem el,amit a gyártó mond ,nem azt ami ide le van irva.
    További jó munkát :)

    1. Köszönöm
    2. Nem 1-es hsz, hanem lenyíló TIR. Az első hozzászólás ez.
    3. Felőlem azt hiszel el, amit szeretnél, nincs szándékomban elvenni a hitedet.
    Ne hidd el azt sem, amikor pl. egy LG G4-es fórum társ, szintén beszkennelt papírokkal (ahogy én is) megosztotta a történetét, hogy a PartNero-s számlával (nem a garilappal) szervizeltette a telefonját. Ne hidd el más topikokban sem a megemlített LG hivatalos állásfoglalást, miszerint EU-s készülékeknél készpénzfizetési számla szükséges. Mindez a te döntésszabadságod.
    Csak arra kérlek, (csak kérés!) hogy ezt a - valótlan hitedet - ne itt terjeszd.
    Azt sem kérem, hogy hidd el azt, amit a topik-összefoglalóban írtam, még akkor sem, ha azok döntő részét személyesen teszteltem le, jártam utána, időt és energiát nem kímélve.

    Megértem, ha volt 3 negatív élményed a PartNero-val. Jómagam nem fogok kampányolni a boltért, csak megosztottam a tapasztalatomat. Szuverén jogod, hogy honnan veszed a telefonodat, de ha felteszel egy kérdést, arra valaki válaszol, - amit hitelesen alá is támaszt - akkor szerinted az a megfelelő hozzáállás, hogy:
    a.) elkezded az álláspontjával eltérő negatív élményedet újra és újra leírni?
    b.) olyan dolgot állítasz határozottan, aminek az ellenkezője le van írva a topik-összefoklalóban, amit nem a Topikgazda talált ki.

    Oriipo: Ezek szerint az 1941 es hsz odban te is teleszemrtelted a topicot,már,ha nekem cimezted az irást?
    Válaszolok helyette. Igen, egyszer így tette. Talán tévedett, ki tudja. Neki is felhívtam erre a figyelmét, de ő ezt azonnal megértette, és utána nem tett ezért szemrehányást. Te viszont újra és újra fel-fel hozol olyan témákat, amelyek már lerágott csontnak tűnnek. Lehetséges, hogy te is tévedtél, de ennyiszer?

    [ Szerkesztve ]

    SONY WH-1000XM4 | AKG K66 | B&O Hi-Fi Plus (LG AFD-1200)

  • Remekelek28

    őstag

    válasz malphitee #1956 üzenetére

    Igen lehet 2 évvel is venni,5000 ft felárért,de ott a második évben már nem az LG hez kell vonned,hanem a monilket futár megy érte,majd vissza is viszi. Az a veszély viszont fenn áll,nem csak itt,hanem bármely gsm üzletnél,hogy becsődöl a bolt,igy ugrik a 2. év garancia. Az első év viszont teljes,akármi is történik.

  • OPiiPO

    addikt

    válasz MaxxDamage #1954 üzenetére

    az LG honlapon történő regisztrálás az egy okos ötlet

    "Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

  • E2E4

    aktív tag

    válasz MaxxDamage #1954 üzenetére

    Az LG termékregisztráció valóban egy kitűnő lehetőség.
    Azt hiszem, hogy a téma-összefoglaló 4. fejezettében - amint lesz rá időm - írni fogok bővebben erről a remek opcióról.

    Köszönöm, hogy felhívtad erre a figyelmünket.

    [MOD] Mivel ez egy fontos információ lehet, ezért - utólagos engedelmeddel - OFF topkról, ON topikra moderáltam ezt a közérdekű bejegyzésedet.

    [ Szerkesztve ]

    SONY WH-1000XM4 | AKG K66 | B&O Hi-Fi Plus (LG AFD-1200)

  • MaxxDamage

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz OPiiPO #1959 üzenetére

    Mint gyártó nagyon rugalmasak és segítő készség 100% !
    Mint említettem, korábban facen írtam az LG Magyarország -nak üzenetet, és kértek termék SN számot , (vásárlás, helye, ideje) elérhetőséget, lakcím, stb...és automatán (1-2 munkanap elteltével) az LG szervizes (lakóhely szerinti legközelebb eső helyről) hívott időpont egyeztetés miatt, mikor jöhetne a készülékért... (csak néztem) ja és az még említésre méltó, hogy az LG szervizes mikor hozta vissza a lejavított készüléket, akkor ő maga ment be személyesen az adott Euronics üzletbe a hivatalos garancia jegy érvényesítése (megfelelő kitöltés, pecsét, bélyegző) miatt, hogy a garanciám rendben legyen, mert hivatalosan csak a számlám volt meg (A4-es lap) és ez nagyon jól esett, hogy a szaki személyesen intézte ezt... (akkor még nem volt elegendő egy sima számla a hivatalos garanciáztatáshoz? nem tudom... 2013 az nem most volt, azóta sok minden változott)

    Na OFFolás vége !
    /akinek info kell, az vagy összefoglalóba megtalálja, ha mégsem, akkor hivatalos LG ügyfélszolgálatot tudom javasolni/ --- Link --> Támogatás ---> (majd ott van = Élő Chat , Telefon , E-Mail mint Opció) és nagyon korrekt, segítőkész munkatárssal lehet kommunikálni! ;) ---

    (#1960) E2E4: :R

    (#1962) Remekelek28: Szerintem már lerágott csont a téma és felesleges beszélni róla, vagy újra-újra előhozni bármilyen szempontból is! Lényeges információk adottak, (remélem) értelmezted szerintem. Remek kis telefon, ajánlom a vételt pl. mobilkereskedés-nél és biztosan nem fogod megbánni!

    Az még említésre méltó a mobilkerrel kapcsolatban, hogy mikor a G4 -et vettem, akkor a beígért határidőre nem tudták (1-2 napot késett - munkanap) leszállítani a készüléket és ajándékba kaptam egy kijelzővédő fóliát a G4 -re (nem ilyen bóvli fajtát...) :P

    L

    [ Szerkesztve ]

    ◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

  • Remekelek28

    őstag

    válasz E2E4 #1957 üzenetére

    Úgy jön ide,hogy mindkét emlitett bolt budapesti. És Te az egyiknél felszámoltad a postaköltséget a másiknál nem De tudod ezt már kitárgyaltuk:)

    Tudok róla,hogy hogy áfás számlával elfogadja az LG,nem kell már többször leirnod,megtettem én is. Kb 3x irtam le.
    De mint irtam a gond ott kezdődik,ha az ügyfél ázsiai régióst kap számla nélkül. Ahogy én is jártam. Itt nincs LG gari. A partnero ilyet is árul,eztvis leirtam,hátha megérted egyszer.
    Az meg tök jó dolog,hogy plusz költségek nélkül tudsz utazni pestre 200 km t,hogy megspórolj 3500 ft ot,de ez más vidékinek ez nem nagyon jön össze.

  • Remekelek28

    őstag

    válasz E2E4 #1957 üzenetére

    "Csak arra kérlek, (csak kérés!) hogy ezt a - valótlan hitedet - ne itt terjeszd."
    Ezt még kifejthetnéd kicsit,hol irtam valótlanságot..ha nem tudod igazolni akkor......

    Lumiapeiz:Jelenleg nem én akarom venni,egy fentebbi kérdezőnek próbáltam segiteni,csak lefékeztek...

    [ Szerkesztve ]

  • E2E4

    aktív tag

    válasz Remekelek28 #1962 üzenetére

    Úgy jön ide,hogy mindkét emlitett bolt budapesti. És Te az egyiknél felszámoltad a postaköltséget a másiknál nem De tudod ezt már kitárgyaltuk:)

    Mit írtam, - de megpróbálom akkor még részletsebben elmondani - ez egyiknél (mobilkereskedes.hu) csak kiszállításos lehetőség van, tehát a postaköltség kötelező díjtétel!;
    a másiknál (PartNero) van kiszállításos és személyes átvételi lehetőség is. Itt választható a személyes átvétel is, ami ingyenes. Így már világos? :)

    Tudok róla,hogy hogy áfás számlával elfogadja az LG,nem kell már többször leirnod,megtettem én is. Kb 3x irtam le.
    #1943 Nincs semmi különbség,veheted nyugodtan az olcsóbb helyről is,a lényeg,hogy 27%os áfás számlát adjanak.
    #1946 az LG álláspontja az,hogy áfás számlával viheted a szervizbe.

    Csak arra kérlek, (csak kérés!) hogy ezt a - valótlan hitedet - ne itt terjeszd."
    Ezt még kifejthetnéd kicsit,hol irtam valótlanságot..ha nem tudod igazolni akkor......

    Utoljára írom le, nem kell 27%-os, ÁFÁ-s számla a garanciához!
    Elegendő egy sima készpénzfizetési száma is, ami lehet 0% ÁFA tartalmú is!

    Lumiapeiz:Jelenleg nem én akarom venni,egy fentebbi kérdezőnek próbáltam segiteni,csak lefékeztek...
    Ki fékezett le?
    Csak arra lettél kérve, hogy ne terjessz olyan dolgokat, ami valótlan. (27% ÁFA)
    Meg te és más is olvassa a téma-összefoglalót.

    Hozzászólásaid többi részre rendben van. Ha másnak szeretnél csak segíteni, az is rendben van.
    (Tényleg csak zárójelben: megkért az a másik arra, hogy segíts neki? Hogy helyette felszólalj? ... :U )

    Részemről itt ezt a témát befejeztem.
    Köszönöm a figyelmet.

    SONY WH-1000XM4 | AKG K66 | B&O Hi-Fi Plus (LG AFD-1200)

  • Remekelek28

    őstag

    válasz E2E4 #1964 üzenetére

    Hogy mit irtál?
    "Kiegészíteném: Pl. PartNero-nál már csak 127 eFt! (3 hete vettem, akkor még 132 volt!)
    Mobilkerewskedes.hu: 128 + 2,5 eFt postaköltség = 130,5 eFt.
    Különbözet 3,5 eFt"
    Ez csak abban az esetben állja meg a helyét,ha tudod,tudjuk,hogy a kérdező budapesti.. De még ez esetben is érte kell mennie.

    Mivel a partneroról volt szó irtam,hogy tőlük még csak 0%-os számlát se kaptam...Amit te úgy irsz le ide,mintha egy üzlet csak 27%-os,meg 0%-os számlát adhatna. Holott van a sima jótállási jegy is melyet nem fogad el az LG..
    Ez esetben vállalod a felelősséget,ha a kérdezőnek ajánlod a partnerot,,vagy egyéb számla nélküli helyeket és csődbe megy a bolt?
    ezért is kezdtem rögtön a mobilkereskedést ajánlani,amit meg is erősitettek.. A partnero ellenében,melyre te ezt irtad "Kiegészíteném: Pl. PartNero-nál már csak 127 eFt! "

    Szóval elhiszem,hogy 0%,meg 27,de az én esetemben nem láttam ilyen számlákat a partnerotól átvéve a telefont.
    Itt a vége
    üdv

  • Vica0712

    tag

    Sziasztok! Bár még nem rendelkezem a készülékkel, de ettől függetlenül szeretném szaporítani a női érdeklődők létszámát. :)
    Annyira tetszik a készülék, hogyha lehetőségem lenne rá, egy az egyben elcserélném az i6s-emet. :DD
    Masszív kis telefonnak tűnik, ami bírja a strapát. Az értesítési LED-et sajnálom, hogy kihagyták belőle, ezt szerettem a G4-ben, de szerintem nem feltétlen vált hátrányára a V10-nek.

  • E2E4

    aktív tag

    válasz Vica0712 #1966 üzenetére

    Először is: Üdv az érdeklődök, majd - remélhetőleg hamarosan a vásárlók - "csapatában"!

    elcserélném az i6s-emet. :DD
    Ez szerintem egy költséghatékony (olcsóbb lesz a telefon) és minőségi ugrást jelentő ötlet. (Pl. ütésálló, fület "nyalogatóan" jó hangminőség.)

    Masszív kis telefonnak tűnik, ami bírja a strapát.
    Nem csak annak tűnik, hanem az is. Visszaolvasva a topikban, van is erre "teszt eredmény", a legutóbbi pl. itt.

    Az értesítési LED-et sajnálom, hogy kihagyták belőle, ezt szerettem a G4-ben, de szerintem nem feltétlen vált hátrányára a V10-nek.
    Nem bizony, mivel a másodlagos kijelző informál erről. Ennek előnye/hátránya a téma-összefoglalóban kifejtve.

    Egyébként is ajánlom figyelmedbe a téma-összefoglaló átolvasását, (a grafikai elemek, és a fogalmazás stílusában volt olyan szándékom, hogy az a nőknek is elnyerje a tetszését ;) ), mivel sok kérdésre azonnal megtalálod ott a választ.
    Minden másra ott a Mastercard ez a topik, és azok rezidens tagjai. :K

    [ Szerkesztve ]

    SONY WH-1000XM4 | AKG K66 | B&O Hi-Fi Plus (LG AFD-1200)

  • Vica0712

    tag

    válasz E2E4 #1967 üzenetére

    Köszönöm a szíves invitálást! :) Elolvastam az összefoglalót, nagyon jól sikerült, gratulálok! :K Meglátjuk mit hoz a jövő, addig is maradok hű olvasója a topiknak! :)

  • malphitee

    senior tag

    válasz Vica0712 #1968 üzenetére

    Sok erdekes nem lesz , hifi miatt veszik ezt a telefont. Egy g4 sokkal jobb vetel telefont nezve vagy g5.

  • sixpak

    nagyúr

    válasz malphitee #1969 üzenetére

    Még véletlenül sem a kamera miatt vagy a méret miatt, esetleg a design vagy a strapabírósága miatt?

    https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

  • zoleeno1

    addikt

    válasz malphitee #1969 üzenetére

    Ebben a mondatban kb egyetlen igaz szo nincs, de koszonjuk :U

    Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

  • joco1977

    tag

    válasz malphitee #1969 üzenetére

    Nekem volt G4-em, és azt kell mondjam, abszolút megéri váltani V10-re.

    V10 és G5 közötti jelenlegi árkülönbözet is V10 felé billenti a mérleg nyelvét.

    Aki viszont szereti a G4 készülékét, azt is meg tudom érteni.

  • Doller

    tag

    válasz malphitee #1969 üzenetére

    Tiszta sor, hogy sokkal jobb a G4 vagy a G5. Hisz hetekig nézegettem a G4-et, de mikor a V10 ára lejjebb ment,a G4re rá sem néztem már. Akkor kijött a G5 teszt is. Azon is morfondíroztam vagy 1 (azaz egy) másodpercig.
    A G5 talán prociban jobb. Azon kívül semmiben. De mindegy, nem értünk hozzá.
    Ma, ha megjön, bánatomban sírva fogom átvenni ezt a 10est... :) :) :)

  • E2E4

    aktív tag

    válasz malphitee #1969 üzenetére

    Röviden

    Picit hosszabban - szakmailag:
    Egy g4 sokkal jobb vetel telefont nezve
    Szintetikusan szemlélve, csak 15 dologban nyújt többet a V10, mint a G4...
    (Lsd. TIR: FAQ/GYIK: "G4-ről váltanék V10-re. Miben nyújt többet a V10 a G4-től?"

    vagy g5
    - ami még a külön megvásárolható, kb. 60 ezer forintba kerülő (!) B&O "Hi-Fi barát" modullal sem jobb Hi-Fi terén, mint a V10, még a head-fi szerint sem. (Meg aztán' tökre reális, hogy a telefon mellett viszel még magaddal egy plusz modult is, ha jobb hangminőséget szeretnél. Ja, nem. :U )
    - amiben még a G4-nél és V10-nél is kisebb elektromos kapacitású akkumulátor található
    - amiben (az elején ingyen hozzá adott) "fotó barát" modul nulla, hangsúlyozom: zéró mértékben növeli a készülék fotóképességeit. (Csak ergonómiai illetve minimális akkumulátor kapacitás növelő funkciója van, és egy újabb kütyü, amit vihetsz magaddal a telefonnal, ha ki szeretnéd használni ezen lehetőségeket.)
    - ami sajnos - az LG-t, mint céget maximálisan tisztelve - azt kell mondjam (többed magammal) hogy bazári kinézettel rendelkezik, pláne az arany színű. (Mentségére szóljon, hogy azért kézbe véve már mérföldekkel jobb érzetet ad.)
    - egyetlen pozitívum: Snapdragon 808 kontra 820. (Részletek: TIR - FAQ/GYIK fejezet: "Akkor az LG V10 mikroprocesszor tekintetében nem is használható csúcsmobilként?"

    Költői kérdés:
    Volt már a kezedben V10 egyetlen percnél tovább, a boltokban fellelhető lopásvédelmi bumszli nélkül?

    Először azt hihetnénk, hogy trollkodni jöttél ide, de ez már a harmadik fórumbeli hozzászólásod. Két kérdéses hozzászólás után egy kinyilatkozás.
    Kb. két napja még így kezdted:
    A telefon nagyon erdekel g3 rol valtanek.

    No komment!

    Epilógus: Szívesen az eddigi kérdéseidre adott válaszokat. Öröm segíteni egy olyan érdeklődőnek, aki a legutóbbi hozzászólásodhoz hasonló, lényegre törő bölcselettel ajándékozza a topik megértő közösségét. :U

    SONY WH-1000XM4 | AKG K66 | B&O Hi-Fi Plus (LG AFD-1200)

  • Outblast

    tag

    Két kiszemelt áldozatom van a G5 és a V10.
    Nem tudom van e itt olyan akinek már mind2vel volt dolga.
    A G5 mellett szól hogy Tmobilenal ki tudom hozni meglévő előfizuhoz részletre, míg a V10-et csak egyben lehet megvenni ~135k körül.
    A G5 gyorsabb míg a V10ben jobb a zene.
    áááá segítsetek dönteni :D

    És még lenne egy olyan gondom, hogy a munkahelyen nehezen van térereje a Tmobilenak és ugrál 2g-LTE között (Bosch és sajna csak Vodanak van erősítő mivel a céges mobilok is azok, viszotn Vodanal 200felett van a G5 :( )és emiatt eléggé merül a G2 mini. Vajon a G5/V10 is ez lenne a helyzet vagy esetleg ezekben már erősebb vevő van (nemértek hozzá sry ha marhaságot írtam :) )

  • WinstonWolf

    senior tag

    Sziasztok!

    Én is szemezgetek a készülékkel. Ami biztos, hogy ha megveszem azt az Expansystól teszem. Most éppen 145 000 Forint körül van a teli ára, ha van EU-s adószámú céged akkor 123 000. Ennyiért megkapod a két év garit. Igaz ugyan, hogy vissza kell küldeni az Expansysnek és ők intézik a garanciát, de tapasztalatom szerint meglepően rugalmasan működik a dolog. Ami biztos, hogy másképpen állnak a garanciális ügyintézéshez, mint mondjuk a Telemax...

    Ami érdekes, az hogy az Expansys felől nincs nagyon híre annak az általatok nagyon pozitívnak látott LG hozzáállásnak. Hiába EU-s kereskedő az Lg nyilatkozata az alábbi:

    LG - Az LG ügyfélszolgálat tájékoztatása szerint: "Amennyiben az Expansys adja a számlát a végfelhasználónak (külföldi számla) és nem ad hozzá garanciajegyet (ugyanazon hivatalos külföldi) abban az esetben nem fogjuk garanciában kezelni a készüléket, függetlenül attól hogy forgalmaztuk e vagy sem. Tehát külföldi számla+kitöltött külföldi garjegy mindenképpen szükséges, mégha a számla tartalmazza az IMEI számot, akkor is. Mivel az új ptk is úgy rendelkezik majd, hogy amennyiben bizonyítjuk hogy az adott készüléket nem mi forgalmaztuk, abban az esetben elutasítható a jótállásos javítás."

    Az Expansys meg lenyilatkozta, hogy Ő bizony nem fog egyenként garanciajegyeket töltögetni.

    De ettől függetlenül szerintem megéri. Még ha ki is kell küldeni a telefont...

    Üdv, WW

    WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

  • E2E4

    aktív tag

    Outblast:

    "áááá segítsetek dönteni :D"
    Milyen válaszra számítasz a V10 topikban? :D
    OK, segítek: V10. ;)

    (I)"És még lenne egy olyan gondom, hogy a munkahelyen nehezen van térereje a Tmobilenak és ugrál 2g-LTE között (...) és emiatt eléggé merül a G2 mini. Vajon a G5/V10 is ez lenne a helyzet vagy esetleg ezekben már erősebb vevő van"(/I)
    Amiről írsz, az vélhetően készülékfüggetlen, az adott szolgáltató, adott területen - interferencia és/vagy árnyékolás miatt létrejött - vételi anomáliája.
    Két lehetőséged van:
    1. Jelerősítő kihelyezése az adott terültre, vagy könyörgés a T-nek, hogy ezt megtegyék... ;]
    2. Az adott helyen, állítsd át a készülékedet GSM vételre.
    (V10 esetén ez: Beállítások\Hálózatok\További\Mobilhálózatok\Hálózat típus: csak GSM)

    WinstonWolf:

    Érdekes, ez az Expansys-os lehetőség.
    A 2 év garancia előny lehet, ha tényleg gyorsan, és korrekten intézik az esetleges garanciális hiba orvoslását. Ha...

    LG - Az LG ügyfélszolgálat tájékoztatása szerint:
    ...
    Mivel az új ptk is úgy rendelkezik majd, hogy amennyiben bizonyítjuk hogy az adott készüléket nem mi forgalmaztuk, abban az esetben elutasítható a jótállásos javítás."(/I)
    Nagyon remélem, hogy ez az álláspont nem fog kiterjedni a hazai forgalmazású V10-esekre is!
    :U

    Egyébként amikor én vásároltam a telefont, a boltos azt mondta, hogy jelenleg még tényleg az van, hogy a hazai vásárlású telefonok vihetőek garanciáztatni közvetlenül az LG-hez, de azt nem lehet tudni, hogy ez meddig lesz így. Ha ez a lehetőség megszűnne, akkor ő intézné majd a javítást.
    Szóval jelenleg örülhetünk, és bízom benne, hogy az LG Magyarország nem áll majd be a Samsung, Apple, stb. gyártók sorába, mely cégek eddig is elhajtották azt a vásárlót, aki nem az általuk szerződött disztribútortól vásárolta a készüléket.

    [ Szerkesztve ]

    SONY WH-1000XM4 | AKG K66 | B&O Hi-Fi Plus (LG AFD-1200)

  • stemplar07

    őstag

    Kedves ,,E2E4,, :C Uram ! Fogadja gratulációmat !!!! Időt s energiát nem kímélve Profi munkát végzett minden tekintetben az összefoglaló leírásával !!! :R :R

  • E2E4

    aktív tag

    Téma-összefoglaló relevánsan frissítve

    1. Fontos új információk az Android verziók fejezetben
    2. A Vásárlás/garancia TERMÉK REGISZTRÁCIÓ fejezetében releváns változások
    3. A Hi-Fi audio fejezetben a hardeveres minőség javítás altfejeben újabb kiegészítések

    Az 1. és 2. pont az LG Magyarországgal folytatott konzultációm után került megírásra.

    Topikgazda

    (#1961) luimapeiz
    Az általad leírtak a V10 esetében (sajnos) nincsenek úgy. (lsd. előző fejezet 2. pont.)
    Sejtésemet az Lg Magyarország nyugtázta: a televízióval kapcsolatos termék el/vissza szállítási kötelezettségüket fogyasztóvédelmi jogszabályok írják elő. (Lásd. a rögzített bekötésű, illetve a 10 kg-nál súlyosabb, vagy tömegközlekedési eszközön kézi csomagként nem szállítható termékek esetében fennáló jogszabályi hátteret.)

    (#1976) WinstonWolf
    Az általad leírtak már nem állnak fenn, egy 2015-ös törvénymódosítás miatti jogszabályi változás miatt. A jelenlegi hivatalos állásfoglalás szerint elegendő az IMEI és/vagy gyáriszámmal ellátott számla is.
    Az LG továbbra is csak 1 év hivatalos garanciát vállal a termékre, a 2. év a forgalmazó bónusz ajánlata, aminek semmi köze sincs az LG-hez. (A forgalmazó úgy javíttatja és ott, ahogy és ahol szeretné.)

    (#1978) stemplar07
    Megtisztelő ezt olvasni egy olyan fórum társamtól, aki írásaival - szerintem - úttörő munkát végzett a készülék Hi-Fi képességeivel kapcsoltban (is), s akitől, - hogy őszinte legyek - én is tanultam.
    Kedves stemplar07! A téma-összefoglaló Hi-Fi audio fejezetének írásakor, fórumos hozzászólásaid több ízben inspiráltak. Köszönet az eddigi - s remélem, hogy a jövőbeni - fórumos írásaidért. :R

    Mindenki másnak is köszönöm, hogy kérdéseivel, észrevételeivel, javaslataival, tapasztalataik megosztásával színesítik ezt a közösséget.

    [ Szerkesztve ]

    SONY WH-1000XM4 | AKG K66 | B&O Hi-Fi Plus (LG AFD-1200)

  • MaxxDamage

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz E2E4 #1979 üzenetére

    Szomorúan veszem tudomásul, de a többi az jó hír! ;) :R

    L

    ◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

  • WinstonWolf

    senior tag

    válasz E2E4 #1979 üzenetére

    "Az LG továbbra is csak 1 év hivatalos garanciát vállal a termékre, a 2. év a forgalmazó bónusz ajánlata, aminek semmi köze sincs az LG-hez. (A forgalmazó úgy javíttatja és ott, ahogy és ahol szeretné.)"

    Az Expansys esetében ez az LG Londoni szervize. Erről tájékoztattak... Ez azért számomra elég megnyugtató.

    De jó hír, hogy az első évben hazánkban is garanciáztathatjuk! :D

    Van ötletem egyébként miért... :D

    [ Szerkesztve ]

    WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

  • Doller

    tag

    Sziasztok!

    Kezdem úgy érezni, hogy rokonságban lehetek a torkosborzzal! :) :)
    Ma reggel csörög a telóm. Felveszem, a futár az. 2 perc és ott van! Pont nem szakadtam meg a melóban, a bejáratnál beszélgettem, kirongyolok, hogy már a parkolóban kifosszam.
    Erre kérdezi, hogy melyik céget keresse. Válaszolok, de furcsa volt, mert egy nagy telephely, nagybetűkkel kiírva, közelben semmi más.
    Hol lehet bemenni? És említ egy másik céget. Na, azon belül is van egy telephelyünk, mikor rendeltem, azt a címet adtam meg, azon a héten pont ott voltam rabszolgázni.
    De pénteken, mikor a kereskedő felhívott, hogy ok, küldi a készüléket, akkor elmondtam, hogy már nem ott vagyok, nem oda kell küldeni! Emailben az adatok felvételénél külön ki is emeltem a szállítási címet.
    Erre...
    Aztán mondja a szállító, hogy a városnak az a fele nem hozzá tartozik, úgyhogy holnap hozza más! Pedig most a meccs közben lehetett volna nyomkodni.
    Viszont azt sikerült elintéznem, hogy holnap díjmentesen cserélik a kártyám nano sim-re. :)

  • E2E4

    aktív tag

    (#1982) Doller: A hozzászólás Topikgazdai jogosultsággal moderálva: ON topikból -> OFF topikba téve.
    Kérlek, hogy ha legközelebb nem a topik témájával (V10) kapcsolatban szólsz hozzá, (főleg hosszabb terjedelemben) akkor a hozzászólás szerkesztésénél használd az „Off topik” formázó gombot. Segítségül keress vissza, és nézd meg, hogy kik és milyen hozzászólásokat tettek OFF topikba. (Pl. kettővel előtted.)
    Releváns példa a hozzászólásodra:
    Kitartás... :K

    Ui.: Mobil felületen egyenlőre használd a "teljes nézet" funkciót, és akkor megjelenik - többek között - a szerkesztési felület is.

    Köszönöm.

    Topikgazda

    [ Szerkesztve ]

    SONY WH-1000XM4 | AKG K66 | B&O Hi-Fi Plus (LG AFD-1200)

  • nagyatt

    tag

    válasz Outblast #1975 üzenetére

    Elég jó ismeretségem van az LG-ben, illetve a mobil részlegben, és azt kell, hogy mondjam ha jót akarsz magadnak elkerülöd a G5-öt messziről. Kiforratlan rom(újraindul,hibaüzenetek)<-ezek idővel javítva lesznek, nagyon melegszik, aksi fél napnál többet nem bír, pocsék illesztések és anyagminőség. Magyarul egy zsákutca.

    LG-nél V10 a zászlóshajó és az is marad egyelőre, a G5 nem lett az alternatívája sajnos, de még a G4-nek sem.

    [ Szerkesztve ]

  • Peetta14

    tag

    V10 után érdeklődve olvasóként (lehetséges vevőként) minden elismerésem és köszönetem az összefoglalóért!

  • Aryon87

    félisten

    válasz nagyatt #1985 üzenetére

    Amiket leirtal, mindent megcafolom. Egyedul az illesztesi hibat erositem meg, de nem veszes, hogy kitepjem a hajamat miatta.
    A rendszer hibatlan es gyors. Miota megvan, 1x se volt ujrainditva, csak az elso napokban a frissites miatt.
    Melegedni/forrosodni 2 esetben szokott: max fenyeron (amugy 50% fixen van) ill a gyorstoltes miatt.
    Akksi jobban birja mint a G3 es G4-nek, napok ota ~5oras SOT idoim vanak, 15-21 oras uzemidore, mivel hasznalom is, nem csak porosodik.
    Elso ranezesre nem zsakutca, megjelenese pillanataban es a tesztje utan en is azt mondtam, hogy bukta lesz, de van jovoje. Igaz nem lesz annyi fogyas belole mint az elodjeinek, de eletkepes.
    G4em volt, csere altal lett a G5, es paromnak G3 van.

    A forumon meg azert vagyok read only, mert szemeztem ezzel a monstrummal, de sajna nem nyertem meg a lotton... :D

    Szal V10 mellett a kivalo Hi-Fi kepesseg, mig a G5 mellett a korszeru hardver es szoftver szol.

    [ Szerkesztve ]

    Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

  • Hali,

    E2E4 kartársat kérdezném a hifi menü állíthatóságáról.
    Régebben írtad, hogy alapból -3 dB-re van állítva a jelszint, érdemes nullára venni. Belépve a DAC menüjébe, én egy hangerő csúszkát látok - ami tök fölösleges, mert a hátsó hardveres gombok pont ugyanezt csinálják, egyszerűbben -, valamint alatta egy-egy, bal és egy jobb csatorna jelszint módosító korongot. Ezek fölött valóban -3 dB a kijelzett érték. Csakhogy mindkét korong koppra van tekerve, ezeken tovább tekerni nem lehet. :F
    Úgyhogy megakadtam. Mit nem veszek észre? Hol lehet ezen módosítani?

    [ Szerkesztve ]

    Shit happens. Size matters. Time flies.

  • Outblast

    tag

    válasz Aryon87 #1987 üzenetére

    Gondoltam hogy azért nem olyan vészes a helyzet, mint ahogy a kolléga leírta :)
    Viszont egyszerűen nem tudok dönteni a 2 telefon között....
    A HIFI miatt a V10 nagyon bejön (15k-s Sennheiser és Soundmagic E10 fülesem van így jó lenne ha jól is szólna :) )
    A G5 viszont tesztek / videók alapján nagyon gyors, a moduláris dolog nem izgat...
    a V10 netről olyan 130k függetlenül, míg a G5 Tmobiltól részletre olyan 150k lenne (meglévő 3500 körüli előfizuhoz.)
    hát nem tudom, még 15 napom van mire vehetek Tmobilénál kedvezményesen telót (onnan max G5 mert V10et egyik se forgalmaz). a V10 mellett szólna az is hogy független lenne, ami nekem jobb lenne mert Tmobileról Vodara kellene váltani, mert melóban kb csak annak van térereje mivel az összes céges az, viszont Tmobilénak nagyon ritkán van így a keresgélés miatt jobban is merül a telefon...

  • Aryon87

    félisten

    válasz Outblast #1989 üzenetére

    Ha ki tudod hasznalni a hifi kepessegeit, akkor vedd azt. Plusz bonusz a katonai szabvany, a dupla kijelzo, na meg hogy jo nagy :)
    G5 mellett a korrabban leirtak az elonyok. Nekem egy HBS900 van, az en fuleimnek adott hang biven elegendo. :)
    Az viszont teny, ha V10 lett volna szolgaltatoi kinalatban, azt nyomkodnam most, nem azert mert a G5-el gondom lenne. :)

    [ Szerkesztve ]

    Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

  • TeeJay

    félisten

    akkor azt mondjátok hogy akkuban nem rosszabb a V10 mint a G4 a nagyobb kijelző+másodlagos kijelző ellenére?

    G4-et néztem nagyon de most elgondolkoztam a V10-en annyira tetszik és már nem sok az árkülönbség a kettő közt :R

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

  • MaxxDamage

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz TeeJay #1991 üzenetére

    Nem veszek észre különbséget (kevesebb üzemidőt) a V10 javára, inkább még talán jobb is (használat függvénye) de pl. ha használva van a V10 akkor nem mennek le a százalékok olyan gyorsan mint a G4-nél (POL verzió), továbbá a G4 -re Januári volt az utolsó Android Updatem, a V10 -re (CZE verzió) meg Márciusi (6.0)

    Simán V10 -et venném a helyedbe, G4 -et mikor vettem, lett volna V10 is a palettán, akkor tuti azt veszem! :P ;)

    L

    ◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

  • MaxxDamage

    félisten

    LOGOUT blog

    Ma meg is jött a Versus tokom (Koreából) és nagyon ott a szeren! ;)

    L

    ◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

  • Outblast

    tag

    aki esetleg szokott játszani a telón mik a tapasztalatok? minden elmegy rajta szépen?
    Csak mert mégmindíg nem sikerült döntenem V10 vagy G5 között és a számszerű adatok elég durvák a G5 javára... Antutuban 130k pont míg a V10nek csak 50k körül. észrevehető ez a valóságban is ilyen drasztikusan? azért majdnem 2,5ször gyorsabb számok alapján a G5. Minden eshetőségre fel akarok készülni mert ah most kiadok ennyit egy telóért azért az legyen már jó vagy 3 évig :)
    Mondjuk a HIFI része miatt nagyon e felé billen a mérleg nyelve (feltéve ha tényleg annyira jó). Esetleg erről is írhat valaki tapasztalatot. ha már volt sry.
    az is fura nekem hogy a G5 8 pontot kapott míg a V10 csak 7et a mobilarénás teszten az audióra, ez mitől van? :)

    [ Szerkesztve ]

  • gretzky77

    veterán

    válasz Outblast #1994 üzenetére

    Szia nem tudok nyilatkozni G5 ügyben de ezek az antutu meg társai sz..ok sose érdekeltek! Az,hogy 2,5 szer több pontot ad szerintem nem is fedi a valóságot,de mint mondtam ez engem hidegen hagy!
    Jól fut a rendszer ? Igen
    Nincs akadás röccenés ? Nincs. Pont nem érdekelnek a pontok nem attól lesz jó!
    G5-el nem tudok szolgálni de ha pesti vagy egy kávé v üdítő mellet szívesen megnyomkodhatod,hallgathatod a V10-et ezt fel tudom ajánlani! A mobilarénás tesztben nem mentek bele mélyen a hifi részbe a DAC+AMP sincs kiemelve a topicnyitóban benne van minden!

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

  • Outblast

    tag

    válasz gretzky77 #1995 üzenetére

    Köszi szépen. Én is így vagyok a benchmarkokkal, csak furcsa volt hogy ennyivel többet kapott.
    Köszi a kipróbálós ajánlatot, de Miskolci vagyok így ez kimarad.
    Nagyon a V10 felé húz a szívem (végre megszabadulok a G2 minitől :D ) még olvasgatok kicsit + nézek pár tesztet aztán lehet meg is rendelem a héten valahonnan. :)

  • E2E4

    aktív tag

    (#1984) Doller Semmi baj. Mivel azóta már elvileg megkaptad a V10-et, bátorítalak, hogy írd meg róla az "élménybeszámolódat", ami - lévén a V10-ről szól - mehet bátran On-Topikba is. :K

    Peetta14 Szívesen. Ha valamit nem találnál meg az összefoglalóban (előfordulhat egyáltalán olyan? :D ) vesd fel bátran a topikban. :K

    (#1988) Litván Zongora
    A TIR FAQ szekciójában írtam róla, többek között: "Érdemes is mindjárt „feltekerni 0 dB-ig, mert gyári beállításban alapból mindkét kimeneti sáv -0,5 dB-s csillapításra van állítva."

    "Ezek fölött valóban -3 dB a kijelzett érték." igen, azon a helyen, ahol annyi lenne, ha állítanád, meg a csúcs csillapítás -6 dB. Egy köz pedig 0,5 dB, nálam gyárilag egy közzel volt lejjebb mindkettő, erről írtam.

    "Mit nem veszek észre? Hol lehet ezen módosítani?" Mindent észrevettél, itt már semmit nem lehet módosítani.

    Ha jelentősebb hangerő növekedés a szándék, két lehetőség adott:
    1. Root, és "kiütni" a "volume" 75-ös korlátozását, így elérni a 100-at. (Ezért rootolni a készüléket, személy szerint nem javasolom.)
    2. Az összefoglaló Hi-Fi audio fejezet Hardveres minőség javítás alfejezetében részletezett high gain trükk.
    Gyerekek! Olyan hangerő és dinamika növelést értem el ezáltal, hogy arról egy külön [mese on]-t írhatnék, amiben nagyon vissza kellene fogni magam ahhoz, hogy ne legyenek benne emocionális szavak! :DD
    De most írjak erről? Így is eléggé dominánsan jelen vagyok már itt...
    Persze ha kéri a nép, akkor lehetek "domina" a cikk megírásában. :P

    (#1989) Outblast "(15k-s Sennheiser és Soundmagic E10 fülesem van így jó lenne ha jól is szólna :)" Akkor a gondolkodásnak eljött a vége. Csak a V10...

    (#1992) luimapeiz +1

    (#1993) luimapeiz Mivel itt nincs egy külön Off Topikos fórum - mint pl. a G4 topiknál - és nem is látom annak értelmét, így szerintem simán jöhetnek a tokos élménybeszámolók is ide, ha lehet, fényképpel. (Már nem mintha ez a telefon annyira igényelne bármilyen védelmet is. Talán csak a keret fogása, meg a tok miatt a "nézése, meg a járása" miatt... :DDD )

    (#1994) Outblast A hozzászólásod releváns, így áttettem On-topikba.
    "aki esetleg szokott játszani a telón mik a tapasztalatok?" Csak jó tapasztalataim vannak. Amit eddig próbáltam, (nem sok) az szépen, fluidan futott.
    "Antutuban 130k pont míg a V10nek csak 50k körül" Mi azaz Antutu?... :D Audrey Tautou francia színésznő szex játékszere? :P Ezekre a szintetikus tesztek nagyjából annyi valós képet adnak, mintha egy vaknak szeretnéd elmagyarázni azt, hogyan néz ki tavasszal a japán cseresznyevirágzás... Persze hogy jobb a Sanpi 820 a 808-tól, de most komolyan, a gyakorlatban ez mennyire szembeötlő? Valaki írta, hogy gyorsabban nyílnak meg a lapok. Mennyivel gyorsabban? 0,1 másodperccel? Annyi idő alatt még pislogni se tudnék. :N

    "Mondjuk a HIFI része miatt nagyon e felé billen a mérleg nyelve (feltéve ha tényleg annyira jó). Esetleg erről is írhat valaki tapasztalatot. ha már volt sry." Volt. 230 Volt. :D (Na jó, annyi még nem.) Ajánlom figyelmedbe egy általam viszonylag jól ismert ember első ilyen írását a fórumon. :P

    "az is fura nekem hogy a G5 8 pontot kapott míg a V10 csak 7et a mobilarénás teszten az audióra, ez mitől van? :)"
    Attól, hogy a tesztelő vélhetően nem találta meg a Hi-Fi DAC kapcsolóját, így le sem tesztelte rendesen a telefont!
    Mr. Legendd azóta már lehet, hogy többször csuklott is emiatt, sőt, talán azóta egyfolytában csuklik. :( Ha olvassa -e sorokat, mint felebarátomat kérem, hogy csemegézzen innen a fórumból, sőt használja a téma-összefoglalót, és végre írja már át az anno "kissé" foghíjasra sikerült tesztet. Csak hogy végre elmúlhasson már a csuklása. Isten bizony ez lenne rá a legjobb gyógyír. :DDD
    Ha a világ összes eddigi okostelefonját nézzük, akkor a V10 a referencia, 10-ből 10 ponttal!
    A 2. helyezett talán a G5, de csakis a hozzá adott B&O Hifi barát modullal (+ 60 eFt!) 10-ből kb. 9 pont.
    Az összes többi telefon 8, és az alatt van.

    (#1995) gretzky77 +1

    [ Szerkesztve ]

    SONY WH-1000XM4 | AKG K66 | B&O Hi-Fi Plus (LG AFD-1200)

  • nagyatt

    tag

    válasz Aryon87 #1987 üzenetére

    Ezek szerint akkor már javítottak azóta egysmáson. Ezek kb 2 hónapos tapasztalatok amiket megosztottam. Illetve a fenti leírás nagyrésze nem az én tapasztalatom, hanem a mobilos mérnök kollégáké ;). Aki G5-re váltott cégen belül sírva kérte vissza a G3/G4-ét.

    Én pont fordítva voltam vele amúgy mint te, első ránézésre nagyon tetszett a koncepció, aztán ahogy láttam a telefont, meg hallottam a tapsztalatokat elment a kedvem tőle, pedig én is szerettem volna váltani rá V10-ről.
    Így meg kell várnom a V20-at ha elkészül egyszer :)
    Amúgy örülök, hogy neked kellemes csalódást okozott a G5.

    [ Szerkesztve ]

  • Arween

    senior tag

    sziasztok

    +1 hölgy bejelentkezne a V10-táborba :)
    Jelenleg egy G4-telefonom van. Találtam egy fehér V10-et de a típus megnevezés a számlán nekem sántít. Elvileg Szlovákiában vásárolt a számlán IMEI is szerepel ami ugye hazai garanciához kell. De a típus az H900-WH.
    Ez milyen régióba szánt telefon?Szabad megvenni?
    Számla

    [ Szerkesztve ]

  • Ralfi

    csendes tag

    válasz Arween #1999 üzenetére

    Ez a telefon ha igaz a IMEI száma 356210070177527 akkor ez egy LG H960A , 2016/01/07, Poland.
    Ezen a számlán valami nagyon sántít !

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák