Új hozzászólás Aktív témák

  • TomBoy1986

    veterán

    válasz Adonimus #6675 üzenetére

    Én ma tapasztaltam meg a töltés kikapcsolást. Rendkívül egyszerű reprodukálni ebben az időben:
    Ülj be egy klíma nélküli kocsiba, kapcsold be a GPS-t, indítsd el a töltést és tedd a GPS tartóba a telefont, ahol jól süti a nap. Így kb. 1 óra alatt sikerül majd elérni simán a dolgot, de lehet annyi sem kell.

    5-htp:
    Tegnap írtam az LG Supportnak a következőt:

    Tisztelt LG Support!

    Azzal a problémával fordulok Önökhöz, hogy amióta pár nappal ezelőtt elfogadtam a telefon ajánlatát és frissítettem a szoftverét ICS-ről Jelly Bean-re (konkrétan V10H firmware-ről V20C-re) jelentősen megnövekedett a telefon fogyasztása. Ez a jelentős azt jelenti, hogy 3-3.5 napról lecsökkent 1.5-2-re az elérhető maximális üzemidő.

    A felhasználói szokásaim nem változtak, azaz éjszakára repülőgép módba helyezem a telefont, nappal pedig 2G hálózat és közel állandó WiFi kapcsolat a jellemző, 30%-os kijelző fényerővel. GPS-t általában nem használok. Az akkumulátor statisztika azt mutatja, hogy a Wifi használat az egyik legjelentősebb fogyasztó, míg az ICS esetében 2-5%-ot mutatott, addig JB esetén több mint 25%-ot. Ha kikapcsolom a Wifit, akkor meg is áll a meredek esése a töltöttségnek.

    Google Now-t nem használok, ezt szokták még említeni, ami fogysztásnövelő.

    Kérdésem, hogy a megnövekedett fogyasztás problémára tudnak-e megoldást?

    Ma ezt a választ kaptam:

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük, hogy levelével ügyfélszolgálatunkat megkereste!

    Márkaszervizünk újra tudja telepíteni a készülékére az operációs rendszert, mert eddig ilyen visszajelzéssel nem találkoztunk.

    Orion Oktogon 1066 Budapest Teréz Krt 24 Tel.: 061/ 311-7660

    Reméljük tudtunk segíteni önnek.

    A Te esetedre tökéletesen alkalmazható a dolog.

    Az viszont nonszensz, hogy nem hallottak róla, pl. ezért: [link]
    Azért egy gyártó arra csak odafigyel, hogy egy ekkora szolgáltató leállítja a frissítést pár nap után... :(

    [ Szerkesztve ]

    AMD FX-6300 ; MSI 970A-G46 ; XFX RX-460 4GB ; CSX DDR3-1600 2x8GB ; WD 1TB ; CoolerMaster RealPower RS-520W

Új hozzászólás Aktív témák