Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lazajnd

    tag

    válasz róland #1132 üzenetére

    Egyelőre tesztelgetem. A UI nem nagyon változott, de az animációk sokkal természetesebbek, folyamatosabbak, ezért úgy tűnik mintha kevesebbet kellene várni az alkalmazások megnyitására :D . A képernyőzárat megjavították, 5.0.1 alatt volt egy hibája: a Poweramp zenelejátszó saját képernyőzárja nem működött megfelelően. Valamint sokkal gyorsabb a képernyőzár feloldása, Lollipop-nál feloldás után nem lehetett egyből tevékenykedni, ez nem tudom másnak feltűnt-e. Akku időről még nem tudok nyilatkozni, de elvileg a Doze miatt jobbnak kell lennie mint az előző verziókban. Sajnos root még nincs erre a rendszerre, csak a SuperSu systemless módszere, de még béta úgyhogy nem kísérleteztem vele. Fontos hogy végre nyitható a bootloader, azaz jöhetnek a custom recovery-k és ROM-ok. Hívás és wifi jelerősségben nem vettem észre semmilyen nemű változást. Nyilván elérhető a Marshmallow egyik legjobb újítása, az alkalmazásoktól szépen meg lehet vonni engedélyeket, ennek nagyon örültem. A memóriakezelés szerencsére nem olyan agresszív, mint 5.0.1 alatt volt, de ha lenne root jogom még finomítanék rajta. Mindenesetre már több alkalmazás futhat a háttérben, egyértelműen feltűnik. A kamera továbbra is csapnivaló, titkon reménykedtem hogy valamit javítanak rajta, de úgy tűnik az optika kuka. A rendszer verziója nem 6.0.1, hanem 6.0, bár ahogy olvastam, nem sok különbség van közöttük.
    Összességében én meg vagyok elégedve, tisztelet az LG-nek hogy frissített.

    Pár napja láttam az LG opensource oldalán a Marshmallow forrásokat, ennek kapcsán írtam másodikán a brit ügyfélszolgálatnak (a magyar le volt halva...) hogy tervezik-e frissíteni 6.0-ra, akkor azt írták hogy még nem döntötték el. És aznap le is kerültek a forrásfájlok. Erre tessék, 3 napra rá itt az update :DD Nem sokat szórakoztak teszteléssel...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák