Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz Csapoati #33 üzenetére

    Az szerintem nem nagy elvárás - különösen akkor ha a cikk tesztalanyáról végig az jön le: ilyet ne vegyél! -, hogy viszonyításként legalább a közvetlen előddel össze legyen vetve, illetve egy olyan alternatíva márkán belül ami esetleg picivel drágább, de jobb teljesítményben.

    Magam is F6-ot szerettem volna venni Karácsonykor, de akkor a T-nél nem volt, a másik két szolgáltató pedig nem játszik nálam, akkor sem ha a vágyott készülék csak a kettő közül valamelyiknél élvez ideiglenes exkluzivitást.

    Egyébként azoknak fontos ez, hogy mennyire erős a SoC akik mindent a telefonukon akarnak elvégezni, FHD filmet nézni, netezni, játszani stb. Számomra az LG L7 II is bőven elég mert amikor nem vagyok itthon, akkor a sokkal erősebb Nexus 7-en netezek, és a készülékre még a mobilnet szórásának terhelése sem hárul, mert azt meg a T-Mobile-tól vásárolt Huawei 5776 Mobile HotSpot végzi. Az LG L7 II-n néha TuneIn Radio PRO-n zenét hallgatok (a készülékre is a Huawei szórja a WiFi jelet), meg Skype-on beszélek, de ezt a két dolgot is tudom N7-ről intézni, szóval igazából SMS-eket fogadok rajta, illetve telefonálok hagyományos módon néha. Szóval nekem bőven megfelelő a Hardvere, nincs applikációkkal sem teleszemetelve, és várhatóan megkapja az Android 4.4.2 KitKat verziót is.

Új hozzászólás Aktív témák