Új hozzászólás Aktív témák

  • BodikeHun

    csendes tag

    Csakhogy a tabletről is essen szó. Nekem egy hónapja van és csupa jót tudok róla mondani.
    A képe nagyon szép részletes, eddig sose mutatta akadás jeleit. Eddig minden játékot hibátlanul futtatott pl.: N.O.V.A 3, Real racing 3, Hearthstone...és még sok más ja és a legtöbb energiatakarékos módban is akadásmentes. Viszont a 2 Gb RAM miatt vagy csak kell még neki az android 6.0 néha újratölt ha alkalmazást váltok ami kicsit idegsítő de nem vészes. A stereo hangszórónak hála a hangja kiváló, hangerő nagyon jó, és még némi mély hang is felfedezhető. Próbáltam a GPS-t is és tökéletesen ment (HERE maps, google maps).
    Na az akku: átlag használat mellett (nálam ez rengetek játék és internet(LTE)) energiatakarékos mód nélkül olyan 9 óra képernyőidő érhető el energiatakarékosban kb.: 10 óra. Itt megjegyezném, hogy 100%-os szint felett érdemes még olyan: 25-30 percet a töltőn hagyni és akkor az első 1% nagyon lassan merül le. Új készülék esetén (legalább is nálam) kell olyan 3-4 nap mire az aksi beáll, addig nagyon lassan fog tölteni de utána egész jól fog teljesíteni. Tárhelytekintetében érdemes rögtön beruházni egy jó nagy micro SD kártyára.
    Sajnos pár napja történt egy "kisebb baleset vele és sajnos az érintő része egy kis részen keresztbe elrepedt
    hozzá teszem 30 cm magasról esett le szőnyegre. A képernyő fele működik csak mármint az érintés, szerencsére az LCD-nek nem lett baja. félig meddig használható így is a gép. Na bevittem márka szervizbe Debrecenben ahol azt mondták, hogy az érintő és az LCD egyben van (megpróbáltak átverni ugyanis azt is mondták, hogy az összes tabletnél így van és ha egyik törik akkor mindkettő csere) (elektronikai technikusként, meg úgy, hogy javítottam már tabletet) és erre azt mondták hogy kb 83 000 Ft :W hozzá teszem 127 000 a tab. Néztem a neten e-bay érintő panel 27 500 Ft kb. míg ideér magyar földre lenne kb 40-45e Ft.
    Szóval kb 40 000 lett volna a szerviz díj szóval aki teheti messze kerülje azt a helyet és inkább vigye el egy GSM szervizbe. Ja meg rögtön vegyetek neki egy tokot, hogy elkerüljetek az ilyen helyzetet.
    Amúgy valaki tudna egy jó helyet ahol megcsinálnák jó áron nembaj ha Budapest is. Ja azt mondták ha van biztosításunk akkor a biztosító kifizeti.

Új hozzászólás Aktív témák