Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • safizoo

    tag

    válasz ferrari1 #438 üzenetére

    Olvasd vissza a fórumot. a V10 szép g5 csúnya. Talán épp te írtad a DAC-ot.

    Nem én állítom, hanem a fórum hozzászólói. Itt végig a hézagokról van szó, amikor a ficsörök jönnek, jön, hogy csúnya.
    Top 10 telefonokról beszélünk. Mind jó, mert a gyártók el szeretnék adni őket és próbálják úgy alakítani, hogy legyen prémium érzeted, amiért több pénzt le tudnak szedni tőled, meg tőlem, meg mindenkiről.
    2 évig mindegyikkel el van az ember, aztán veszünk valami jobbat és megint fikázhatunk egyet, hogy ez meg az miben jobb, vagy gyengébb. Aztán 4 év múlva a szeméttelepen végzi a prémium érzetünk.

  • TTTotya

    senior tag

    válasz ferrari1 #438 üzenetére

    Nálam, pont a hozzászólásod első felében említett dolgok miatt bukik meg a modularitás értelme ebben a formában. Miért vennék/cserélgetnék toldalékokat a telefonon mikor van olyan készülék amelyben benne van a jó kamera, bivaly DAC alapból stb. ., meg jobban is néz ki, pláne, hogy nem kell mindenféle dudort+a külsejétől elütő extra cuccot ráaggatni. Jó a kamera vezérlős cucc nincsen másik telóban beépítve, de van pl. távirányító(sokkal olcsóbbam) amivel kiváltható. SZVSZ a modularitás a G5 esetében inkább hátrány.

    A külsőre visszatérve viszont az emberek nagy többsége szerintem sem vesz meg egy telót csak azért, mert szép, az inkább a kisebbség... :D :DD

    [ Szerkesztve ]

  • DeathAdder

    veterán

    válasz ferrari1 #438 üzenetére

    Bármennyire is hihetetlen az esetek döntő többségében ez a helyzet.
    Sok ismerősöm vett samsungot meg almát csak azért mert szép, de tudom hogy csevegésen, és telefonáláson kívül nem használja semmire. Hiába kéri ki a véleményemet hogy milyet vegyen, végül úgy is azt fogja venni ami neki tetszik.. Olyan berögződések is vannak átlag felhasználói körökben pl, hogy "LG? Na hallani se akarok róla.." ahogy te mondod nulla felhasználói tapasztalattal.
    Persze a gyártók is okosak némi innovációt mindig az emberek orra alá dörgölnek erről szól a tervezett elavulás, igen tanulságos.

    Egyik se azt mondja hogy azért vettem S7-et mert az S6-től szebb képet csinál vagy jobb az üzemideje, ip védett, van benne sd slot.
    Ez egy félig meddig szakmai, vagy legalábbis kütyübolondok fóruma, ami egyáltalán nem releváns mert csak egy nagyon kis rétegei vagyunk a felhasználóknak.

    Itt mi másképp veszünk telefont, én is pl. tudatosan használok nexust, aztán elég sokakon láttam és voltak akik meg is jegyezték miután meglátták, és kézbe fogták, hogy "oszt most tényleg erre cserélted el azt a gyönyörű note4 -et?"

Új hozzászólás Aktív témák