Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ToniSoprano

    addikt

    válasz Vikooo #31597 üzenetére

    Nekem a fekete tok kicsit csúszós, főleg először volt ilyen, mintha egyre kevésbé csúszna, lehet volt valami gyári réteg rajta, mostmár jobb a fogása. A kamerától félek többen írták itt hogy karcolódik. Ami zavar még zsebben hordva, hogy főleg ha nagyobb napfénynél használom a telefon kijelzője pl sima böngészésnél is elég forró zavaró mert kijelzővel befele a legkényelmesebb hordani.

    A proci ilyenkor a több mérőprogram szerint 38 fok körül van, ami nem okozhatan ekkor forróságot szerintem amikor ki van kapcsolva 28-30 fokos. Lehet az LGD kijelző jobban melegszik inkább? Nektek is ilyen?

    Egyébként szuper a telefon nekem az animációkat kikapcsolva a fejlesztői módban érezhetően gördülékenyebb az 5.1 és nem melegszik hátul azóta egyáltalán nekem ez a fontos. 6.0 előtt után volt hard reset otan frissítettem utána LGbridgen csináltam ráfrissítést kétszer de ekkor nem volt hard reset 818P a telefon.Érdekes hogy a szervízben a v10l verziót tették vissza ennek a frissítési szintje 2016 január 1

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák