Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16514048

    törölt tag

    válasz Stauffenberg #31258 üzenetére

    Nem azt mondom, hogy máshol nincsenek hibák, vagy hogy létezik tökéletes telefon, de azért van valami abban amit mond.

    Itt az átlagosnál jóval többször jönnek elő hibák, szinte minden napra jut legalább egy új kijelző beégés, vagy bootloop sztori. Nekem ez az első telefonom, aminél előjött bármiféle hardveres hiba, sőt, az egész családban ez az első. Leszámítva az amoled beégéseket, de annál ez mindig benne van, IPS-nél viszont nem illene, ennek ellénére két perc böngészés után már ott maradnak a állapotsor ikonjai...

    Bootloop is csak idő kérdése szerintem, már fel vagyok rá készülve. Elég erősen használom a telót, amit lehet, hogy nem bír hosszabb távon, mert sokan azt írták, hogy akkor ment tönkre, amikor jobban megterhelték és nagyon melegedett.

    Ettől függetlenül nagyon szeretem a telefont, nem bántam, hogy ilyet vettem. Na meg amíg van garancia, addig nincs gond, leszámítva azt, hogy amíg szervízben van, addig teló nélkül maradok.

  • joekajoeka

    tag

    válasz Stauffenberg #31258 üzenetére

    Hát nem létezik tökéletes telefon ezzel tisztába vagyok.

    Én idáig maximálisan meg voltam vele elégedve, gyors, sosem fagyott le, nincs lag, kamera szuper, a hang nekem nagyon jó, és az aksira sem panaszkodom, nagyon jó a mérete is 5,5" képest, jók a betekintési szögek, 32GB + SD kártya lehetőség, sokat olvastam teszteket, néztem összehasonlítást mielőtt megvettem volna, és ez tűnt a legoptimálisabb választásnak, meg most is ez tűnik a legjobb választásnak. Ennek a van a legjobb ár értek aránya.

    DE

    Úgy nézem nem hiába ilyen olcsó, nagyon spóroltak az anyaghasználattal a kijelzőnél (beégés) is és az alaplapnál is (bootloop).

    Nem akartam AMOLED kijelzőt semmi képen pont a beégés miatt, a legjobb választásnak tartottam mivel nem amoled nem kellett féljek hogy beég kijelző (így gondoltam).
    És mi fogadott 8 hónap után? egy beégett kijelző :Y :Y :Y

    Ha elromlott volna a kamera, hangszóró, wi-fi része, akármi barmi nem eset volna ilyen rosszul, és leírom azt is hogy miért:
    Hiába viszem javítani ugyan azt a technológiájú quantum lofaszt teszik vissza bele, csak annyi hogy új lesz, ami megint fog menni pár hónapot, majd megint beég, ez biztos maga a technológia hordozza mivel ilyen meg nem volt LCD kijelzővel legalább is nem ilyen mértékbe hogy a világon mindenhol teli vannak a fórumok.
    Tehát gyakorlatilag nem számít, hogy kicserélik vagy adnak egy új készüléket, a pénzemért egy nagyon gyenge minőségű telefont/kijelzőt kapok, ami gyorsabban elkopik mint a cipőm talpa.

    Előtte volt egy LG Optimus HUB-om amit nagyon-nagyon sokat használtam 4 éven át tűz forró napokon gps-kent sokszor a melegtől kikapcsolt és mai napig tökéletes a kijelzője csak nagyon lassú.
    Ha akarnak tudnak csinálni jó kijelzőt, de minek, jó ez így is, komoly átverés.

    Na és aki aki azt mondja hogy 1 hete jelent meg a probléma és csak nekem van ilyen bajom azoknak ajánlom a következő linkeket:

    LINK1
    LINK2
    LINK3
    LINK4
    LINK5
    LINK6
    LINK7
    LINK8
    LINK9
    LINK10

    :C

    Ezek után a pénzemet akarom vissza kapni nem meg egy javított készüléket amiről tudom hogy ugyan olyan rossz csak teljen el egy kis idő.

Új hozzászólás Aktív témák