Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aryon87

    félisten

    válasz Quqesz #23249 üzenetére

    Anyám férjét is beetették ezzel a folyadékizével, okosan meg is vette.
    Mutatták hogy véd a karcoktól, szikével azt mondja ott karistolták és semmi baja nem volt. Ő is mutatta nekem otthon késsel, csak a nyoma látszott, de mondtam neki, nem hiszek ebben a humbugban. Anyám telójára is került ebből a löttyből, természetesen már full hajszálkarc az egész kijelző :C
    Mondtam, én az üvegfóliában jobban hiszek. Aszondják, vissza kell vinni, mert garanciás. Mondom igen, és mit fognak csinálni vele? Kicserélik a kijelzőt, ami mellesleg kb 60k? Csak lestek. Anyám vette a lapot, de a férj szenttül meg van győződve erről a cuccról hogy márpedig jó.. Aha...

    Más: mivel a G4 szervízben, az SD kártyát áttettem a helyettes kis LwW-be. A telefon fél óra alatt összefosta magát, az 512MB ram nem bírt el 3 pdolgot: zene, browser, viber.
    Túlmelegedett, újra is indult. Végeredmény: 3 hónapos, 32Gb Samsung SD karit hazavágta, több mint 1000 képpel, sok zenével és más tartalommal. muszáj voltam könnyes búcsút venni azoktól a képektől.
    Most ott vagyok hogy már nem enged felmásolni rá, legalább zenét szerettem volna, de a teló le is dobja. Minden újracsatlakozáskor a formázást kéri... 10 juro volt, de nah..

    [ Szerkesztve ]

    Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

  • amol

    addikt

    válasz Quqesz #23249 üzenetére

    Ja értem, akkor megpróbálom fícsörként tisztelni :D Asszem Z5-nél is ilyen.

    Típushibákra írnátok hogy mit érdemes egyből ellenőrizni?

Új hozzászólás Aktív témák