Új hozzászólás Aktív témák

  • sid87

    senior tag

    válasz Nagytoll #30725 üzenetére

    Hát figyelj. Én SIII-at szét romoltam, sokat kipróbáltam, mert az alap szoftver gyenge volt. Viszont a mókolást 3 év után nagyon meguntam, a sok sz@rakodást, hogy néha valami nem ment, leállt, stb. Tény hogy izgalmasabb volt, de bele lehet unni abba is.

    És akkor jött a G4. Nekem lassan 1 év alatt kb. egyszer se fagyott be, indult újra, mai napig maximálisan meg vagyok elégedve a sebességgel. Minden gyári rajta, még launchert se cseréltem, nincs szükség rá.

    Igen, alaplap csere az kicsit kellemetlen volt, de cserélték szó nélkül. Igen, a kijelző felül nekem is 'beégett', de lett új gariban, plusz így az előlap sérülései is eltűntek, tehát külsőre kb vadi újnak néz ki.

    És az új akksival az eddigi szerény kijelző időm nagyon megugrott, tehát nálam azzal lehetett valami gond, mert nem nyúltam a rendszerhez, és ugyan azzal a felhasználási móddal simán megvan a 3,5-4 óra, ami az elején is, és ez már nekem már oké.

    Úgyhogy lehet unalmas, de viszont megbízható. Nekem az ujjlenyomat olvasó hiányzik kicsit.

    iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

Új hozzászólás Aktív témák