Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Joccc07

    addikt

    válasz NemTom1988 #26035 üzenetére

    Szia!

    Nekem is 2/16-os van semmi gond nincs vele! Én is gyári rendszerrel használom.
    Laggolást nem tapasztaltam. Mint előttem is írták a képernyőwidgetek újrarajzolása nekem is jelen van. De ha nagyon zavar, hogy nem rögtön hanem 2 másodperc után látható minden akkor egy launcher csere megoldja.
    Én is nova launcherrel használom. Melegedésről annyit, hogy ekkora melegben nekem is melegedett mint az állat de mostmár itt a jó idő úgyhogy a melegedés már elhanyagolható.

    Szerintem ne habozz és csapj le rá, főleg ha jó áron hozzátudsz jutni.

    Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

  • Darkcomet

    tag

    válasz NemTom1988 #26035 üzenetére

    Nekem is 2/16-os telenoros verzióm van. Stock ROM. Semmi bajom vele, tökéletesen teszi a dolgát. Mondjuk én már régóta nem vagyok hardcore felhasználó. Pl. játék nuku, Google cuccainak jó része tiltva van, FB-t, Hangoutsot, Skypeot meg Vibert nem használok, nálam a WhatsApp a nyerő. Levelezőnek K-9 Mail, Chrome helyett Opera, Opera Mini és CM Browser. Esetleg Dolphin Browser. Szinkronizálás letíltva, mert nekem minek. Wifivel egész nap jól el van, mobil netet kapcsolgatni szoktam, mert sok energiát elviszi, de ez mondjuk minden telefonon így van. Nálam simán kibírja a napot úgy, hogy sokat telefonálok, 2-4 órát netezek, whatsappon dumálok vagy éppen írok, meg youtube. Így szoktam reggel hattól este öt környékére olyan 50 százalékon állni. Aztán még otthon nyüstölöm wifivel sokat. Este 10 körül kerül töltőre olyan 10 százalékos töltöttséggel. Szóval ha nem akarod kihajtani a lelkét, akkor ez a mobil egy igen jó választás.

Új hozzászólás Aktív témák