Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • akooos

    veterán

    válasz HTCX715 #56756 üzenetére

    Én mindenképpen boltból venném a helyedben. Nem azért, mert annyi pénzem van, hanem: sárgulás. Nagyon veszélyes, mert az egyébként tökéletes telefont elrontja. Én az elsők között vettem meg, 2013.októberében 170ezer forintért függetlenül 1 év rendes garanciával. Fél év után besárgult a kijelzőm. Kicseréltettem. 2 hete megint elkezdett besárgulni. Nem olyan vészes, mint az első, de akkor is sárga megint egy kis melegedéstől. Ezzel meg tudom cáfolni azt a kijelentést, hogy a cserélt kijelző nem sárgul :)

    BTel-t nagyon sokan ajánlják, én ott venném a helyedben. Szerintem megéri a gyári garancia a többletköltséget. Az LG szerviz (nem a Telemax) hibátlanul, gyorsan és pontosan dolgozik. Ha azt mondják, hogy 4 munkanap alatt lesz kész, akkor legrosszabb esetben 4 munkanap alatt lesz kész. Én kétszer vittem szervizbe, soha nem volt 3 napnál tovább ott. Volt egy kijelzőcserém és egy alaplap+GPS antenna+mikrofon és környéke cserém. Volt a fórumban olyan is, akinek a garancia lejárta után néhány nappal ingyen felújították a telefonját.

    Amit a neten írnak róla, az nem ámítás, tényleg istenkirály telefon még mindig. Főleg ilyen áron... Az előző telefonom ami eddig volt nálam az egy HTC HD2 volt, azóta sem húztam ki 1 évnél tovább ugyan azzal a készülékkel.

    Végezetül: VEGYÉL G2-T :DD

Új hozzászólás Aktív témák