Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fery02

    addikt

    válasz batai15 #48248 üzenetére

    A többiekkel ellentétben én vágom, hogy mit szeretnél pontosan kérdezni, de "sajnos" én már fél éve nem láttam gyári ROM-ot, így nem igazán tudok segíteni.

    Viszont annyit tudok, hogy most CloudyG3 2.0 ROM-on nem vagyok elájulva a multitaszktól.
    Pont ma történt, hogy Asphalt Overdrive játék közben megmutattam valakinek itthon egy videót a galériából és visszalépve a játékba, meglepetésemre újratöltötte az egész játékot.
    Böngészőnél is (UC Browser) láttam már ezen a rendszeren újratöltéseket, de ezek azért jellemzően akkor szoktak lenni, mikor jó ideje nem használom a telefont és/vagy más alkalmazásokat futtatok.

    Galaxy Nexus volt nekem is az előd. :)
    Azt végig stock ROM-mal használtam egész 4.3-ig, mire aztán leváltottam G2-re. GNex-nél (szegény 512 megás RAM-jával) azért jobb a multitaszk természetesen. :)

    totyika66 (#48249):
    Fogalmam sincs.

    Nightman1 (#48268):
    Első kérdésed még megválaszolatlan maradt.

    Első alkalommal is elég úgy használni az akkut, mint sokadjára. Ezek az akksik nem igényelnek semmi formázást sem, ezek nem a régi időkből valóak.
    Használod, ahogy gondolod. Neten olvasni mindenfélét a megfelelő használatról, ember nem hámozza ki, hogy mi igaz és mi nem. :)

    GPS progira meg én a Sygic-re esküszöm.
    Igaz, nem is próbáltam mást, de prémium program az biztos (nem véletlenül fizetős) és elég gyakran elérhető olcsósítva leárazások alkalmával, mint ahogy most is meg lehet venni az örök licenszet -50%-os akcióban.

    MikitoLac (#48276):
    Nekem is csinálja nagy ritkán, bár nekem magát a kijelzőt nem kapcsolgatja le-fel.
    Én nem tulajdonítok neki nagy ügyet, mert tényleg ritkán csinálja és olyankor gyorsan helyre rakom fizikai gombos képernyő lezárással majd képernyő feloldással.

    cardenas (#48281):
    Mielőtt még nyomsz egy HR-t, nézzél szét először, hogy nem-e elrejtőzött valahol a telefonod belső memóriájában bizonyos ".nomedia" nevű fájl valami gyökérmappában (ez a fájl a felelős azért, hogy zene-video lejátszók elől elrejtse a multimédiás fájlokat)!
    Legbiztosabban PC-ről tudod megnézni, telót rádugva, rejtett mappa megjelenítés mellett.

    De lehet ezzel a válasszal már elkéstem. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák