Új hozzászólás Aktív témák

  • nemlehet

    őstag

    Mondjuk ha már amúgy is 144 Hz akkor tudhatna 3D-t. Nem hiszem, hogy annyira megdobta volna az árat. Amúgy 105e sok pénz de én többre számítottam. Egy átlagos monitor is ekkora méretben kb 50k, de ebben azért ott a 144 Hz, a színek is a helyükön vannak (egy nem profi eszközhöz mérten), rengeteg csati, elég jó fogyasztás (ha már egy 180k-s VGA-nál ezen pörögnek sokan), nagyon alacsony input lag.

    Ok TN és tudom mindenkit aki csak egy légtérbe került egy TN panellal a pokol tüzén kell elégetni, de rohadjak meg, nekem is TN panelem van az asztalin és mivel egyedül használom nem nagyon érzem hátrányát. A 24" még az a méret ahol nem torzulnak a szinek a méretből fakadóan. (27" vagy nagyobb méretben már más a leányzó fekvése). Van IPS panel is a laptopomban (ASUS G56) és abban tényleg nagyon jó, mert eleve nem tudom szemből nézni ha az asztalon van.

    Szvsz nincs annyira túlárazva mint elsőre tűnik főleg, hogy ez fog picit lejjebb is menni majd pár hónap múlva. Gamer monitornak ez kifejezetten olcsó.

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Új hozzászólás Aktív témák