Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemlehet

    őstag

    Mondjuk ha már amúgy is 144 Hz akkor tudhatna 3D-t. Nem hiszem, hogy annyira megdobta volna az árat. Amúgy 105e sok pénz de én többre számítottam. Egy átlagos monitor is ekkora méretben kb 50k, de ebben azért ott a 144 Hz, a színek is a helyükön vannak (egy nem profi eszközhöz mérten), rengeteg csati, elég jó fogyasztás (ha már egy 180k-s VGA-nál ezen pörögnek sokan), nagyon alacsony input lag.

    Ok TN és tudom mindenkit aki csak egy légtérbe került egy TN panellal a pokol tüzén kell elégetni, de rohadjak meg, nekem is TN panelem van az asztalin és mivel egyedül használom nem nagyon érzem hátrányát. A 24" még az a méret ahol nem torzulnak a szinek a méretből fakadóan. (27" vagy nagyobb méretben már más a leányzó fekvése). Van IPS panel is a laptopomban (ASUS G56) és abban tényleg nagyon jó, mert eleve nem tudom szemből nézni ha az asztalon van.

    Szvsz nincs annyira túlárazva mint elsőre tűnik főleg, hogy ez fog picit lejjebb is menni majd pár hónap múlva. Gamer monitornak ez kifejezetten olcsó.

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

  • nemlehet

    őstag

    válasz hemaka #11 üzenetére

    Eltérő igények..
    Erre van a vicc: Milyen autód van? Kék. Hány személyes? 2. Hány köbcentis. 5000. Uuuu milyen márka? IFA...
    Hiába 300 lóerős egy traktor azért gyorsulási versenyre nem visszük. A profi gyönyörű képű monitornak olyan input laggja lesz, hogy egy competetív játékban esélyed sem lesz vele. Meg úgy amúgy eleve a játékok színei nincsenek rendben. A legtöbb motornak van egy jellegzetes színvilága ami köszönő viszonyban sincs a valósággal. Arra meg minek színhű monitor?

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

  • nemlehet

    őstag

    válasz #32839680 #15 üzenetére

    Mondjuk azért a CRT válaszideje mai napig kiemelkedően jó. Szóval ott nem spórolás miatt használják azt, hanem mert kb nincs az az lcd ami hasonlóan alacsony input laggal rendelkezik..

    Én nem azt akartam mondani, hogy azért jó mert gamer, eleve ez a jelző nehezen megfogható és manapság gyártója a +50%-os felárnak, de ez a monitor azért tud is valamit nem csak ráaggatták hogy gamer.

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

  • nemlehet

    őstag

    válasz Chiller #28 üzenetére

    A trollkodáson kívül valami érdemi érv? Mert ez így csak kötözködés.

    Én COD2-t játszottam versenyszinten szóval azért nem csak a levegőbe puffogtatok (pun intended). A noscope és a hipshotoknál van komoly előnye egy megfelelő frekis monitornak. Persze aki eleve nem tud normálisan célozni meg csak alkalomszerűen játszik az ezt nem érti. Tény, hogy nem ettől leszel profi de közel azonos képességű játékosok esetén bizony minden pici számít.

    (#31) imibogyo

    Nem feltétlen szar minden 27"-es TN képe, csak azért ott már tud komoly gond lenni. TN-ből is van olyan aminél alig van színtorzulás meg olyan is (főleg a 120k-s laposokban) aminél 20 fokkal arrébról már semmit sem látsz. Én abszolut egyet értek veled, de ha új monitort vennék az egy 27-es vagy nagyobb IPS lenne ezt meg megtartanám játékra ami van.

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Új hozzászólás Aktív témák