Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Penge_4

    veterán

    válasz Dakos #132 üzenetére

    "kérdés h még azelőtt h ez az emberke (akinek a nevét nem jegyeztem meg:p) elment volna volt kész a dizájnterv vagy pedig utána?"

    1: Szerinted hány éve tervezte a Firefox logóját (a róka a kék földgömb körül)?
    2: Szerinted van olyan cég, aki ha valakit logótervezéssel bíz meg, akkor minden homályos, évekre előremutató tervet megoszt vele és nem csak elmondja, hogy ilyen logót szeretne ilyen színekkel és csinálja meg?

    Egyébként Hicks pont a 10.5 előtt ment el az Operától, amikor kész lett a 10.10-es verzió.

    Mellesleg itt van ez a post. A dátumát érdemes megnézni. Az Opera valamikor asszem a 9.6 vagy a 10.0 verzióban építette be gyárilag is az elrejthető menüsávot, viszont Windows címsor még mindig volt. Még az sem kizárt, hogy a Google-t is ez ihlette meg benne, hogy a Chrome-ban a felesleges címsávot is kikapcsolhassák, ami már nekem is eszembe jutott a 9.x verziókban, csak utána beletörődtem, hogy ez már a Windows hatásköre nem a programé.

    Aztán mivel egy csomóan eltüntették és nem jutott eszükbe, hogy az Alt billentyűvel vissza lehet hozni, így ki kellett valamit találni és a félbevágott O betűre esett a választás.

    Aztán panaszkodtak páran (még az előtt, hogy a Minefield 4 megjelent volna), hogy az új felhasználóknak nem elég egyértelmű ez az O betű, így került mellé a Menü felirat. Ettől felháborodott az összes Opera felhasználó így jelenleg van menü felirat, de pár kattintással kikapcsolható a menü pedig hülyebiztos is, viszont toolbar.ini szerkesztéssel teljesen eltüntethető, ahogy az új lap gomb és a többi felesleges cucc is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák