Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Penge_4

    veterán

    válasz ddekany #51 üzenetére

    "Azt hiszem nagyon kevesen fognak XP-ről átállni az IE9 miatt..."

    De valamit csak kell tenni, amikor pár ökör még a DX10-et is megcsinálja XP-re egy garázsprojekt keretében és n+1 Vista/Win7 téma meg egyéb igénytelenség jelenik meg rá.

    Sajnos az XP ellen nem lehet olyan keményen fellépni, mint például a katalizátorral nem rendelkező autók ellen. ;]

    Így tehát minden apró szívatás pár cseppet jelent abban a bizonyos pohárban.

    "IE7-el és IE8-al is ment ez, hogy a automatikusan felkínálja a frissítést, itt hirtelen miért mondott volna csődöt ugyan ez a recept..."

    Fel fogja majd kínálni automatikusan. Ilyen frissítések általában mindig késtek egy kicsit. Emlékezz IE8-nál is mekkora szívás volt, amikor megdöglött pár gadget, vagy a sidebar.exe összeomlási ciklusba keveredett.

    Most meg az IE9-nél van egy bug, ami az Eseménynaplót érinti és nem tudom megvan-e még, hogy ha nyitsz egy XML nézetet (duplaklikk->Details fül) különálló ablakban és bezárod az ablakot, akkor nem tudod bezárni az eseménykezelő főablakát, mert felugrik egy popup, hogy előtte zárj be minden más ablakot (amit már bezártál korábban), tehát task managerből kell kilőnöd az mmc.exe-t.

    Szerk: Már nincs meg.

    "De pont ez itt a gáz... az érdekeik ismét az enyémmel szemben mennek."

    Már ha neked nem érdeked, hogy az XP minél előbb kihaljon. De ez szerintem minden gondolkodó embernek érdeke, mert ilyen őskövület rendszer mégegy nem lesz, ahogy remélhetőleg az IE6-ot sem ismétlik már meg és ki fognak adni 2 évente új OS-t és évente/kétévente új IE-t.

    (#55) floatr: "Nyilván akik az első pár napban töltik le, azok élénkebben figyelik a dolgokat. Ha ez kockaság, akkor legyen, bár ez nagyjából mindegyik új verziós letöltő gyülekezetre igaz."

    A kockák nightly verziókat használnak, nekik 1 éve volt újdonság. :DDD
    Néha én is meglepődök, hogy van aki még "régi" 11.01-es Operát használ, amikor már rég kint van a b2064 is? :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák