Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kételkedem

    addikt

    válasz Jag #10 üzenetére

    A kórházban nagyon kicsinek és kiszolgáltatottnak érzi magát az ember, én még látogatni is csak akkor megyek, ha nagyon muszáj. Jobbulást Neked!

    Egy elütés benne maradt:
    "És jött az a mondat, amit ember ilyenkor nem szelet hallani."
    És jött az a mondat, amit ember ilyenkor nem szeret hallani.

    Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

  • válasz Jag #10 üzenetére

    "A bal oldalamat a mai napig nem érzem rendesen,"

    Ezért irigyellek, a barátnőm szörnyen tud kínozni mikor cirógat; és még élvezi is, ahogy sikítok, mert csikiz. Bár inkább maradjon így, mint azt kelljen átélni, amin átmentél. Borzalmas lehetett.:( pélybarnásan fogalmazván: "átjött". Nagyon is. :K

    marcee:
    "az extrém- és élsportolók jól meg fognak rövidíteni!"

    Nem vagyok benne biztos, de nem úgy van, h az extrém sportokat űzőknek csak részben állja a TB az esetleges baleseti költségeit? :F
    Az élsportolók pedig szvsz megérdemlik, h az én TB-mből (is) fedezzék az esetleges sérüléseik többletköltségét, már ha valóban kiemelkedő élsportban tevékenykednek (nem a magyar focira gondolok).

    shtml,Hasek:
    "Nem a te adódból fizetik, hanem a dohánytermékekre rakott ún. jövedéki adóból."

    Statisztikák szerint a dohányosok betegségeinek kezelési költsége jóval magasabb, mint a dohánytermékekkel beszedett lóvé. Ezen nincs mit elemezni; teljesen jogos, ha valaki arra hivatkozik, h "az én adómból aztán ne kezeljék őket..."
    Az egyetlen ami (engem) vigasztal, h egy dohányos ember (statisztikák szerint) hamarabb meghal, és nem kell utána nyugdíjat fizetni, illetve későbbi betegségeit kezelni.

    Champipi:
    "Tehát nem elég, hogy az arcomba fújja a füstőt az aluljáróban, de még finanszírozzam garancián kívül is az ő problémáit?"

    Ezzel én is így vagyok, nem szeretem szagolni a füst szagát, de nagyon sokszor kénytelen vagyok. :(((

    Ráadásul nem egy embert ismerek, akik leszoktak a cigarettáról, más miért nem tudja/akarja ezt megtenni? Napi egy doboz az kábé 20ezer Ft havonta. Azért az jó sok pénz. Két hónap és megvan egy E8500-ös proci. :D

    Nem tudom, ismeritek-e a Mi az igazság a dohányzásról? c. filmet. Abban pont ilyen eseteket mutogatnak, mint amit Jag írt. Csak természetesen képekkel, filmecskékkel illusztrálva. Egyszer érdemes megnézni.

    [ Szerkesztve ]

    Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

Új hozzászólás Aktív témák