Új hozzászólás Aktív témák

  • commanDOS

    senior tag

    Áh, ez nagyon szar :(
    Olvasni is rossz volt. Gyorsan átgondoltam hány komolyabb esetem volt, amikor műtőasztalon feküdtem, és rájöttem, hogy én még semmit nem éltem át...
    Jó.. volt egy varrat a térdembe, egy a hüvelykujjam tetején (4-5 hét írástudatlanság), volt még v.mi vagdosás és hasonlók.
    Szóval ezek pitiáner dolgok, mert törésem se volt még, igaz ne is legyen ezeknél komolyabb soha senkinek!
    De ezek nekem bőven elegek voltak ahhoz, hogy örök életem rettegjek az orvosoktól meg a kórházaktól. Holott gondolom a te eseted sem az orvosok balfaszsága miatt volt ilyen kínkeserves, hanem, mert így alakult, komplikáció miegyéb és egyébként is gondolom ez a szokásos eljárás az ilyen eseteknél. De ettől függetlenül iszonyatos bátorság kell, hogy ezek után orvoshoz menjen bárki.

    A fájdalomtűrésről meg annyit, hogy én is addig tűröm a fájdalmat, amíg nagyjából kontroll alatt tudom tartani. És sokszor nem is a fájdalomérzet miatt rettenetes az egész, hanem, mert belegondolsz, hogy miért fáj és egyből elborzadsz

    [ Szerkesztve ]

    Kihelyezett tőke visszaáramoltatási szociális ügyintéző: pénzbehajtó :)

Új hozzászólás Aktív témák