Új hozzászólás Aktív témák

  • ToniSoprano

    addikt

    válasz Csapoati #30 üzenetére

    Azért szerintem nincs túllihegve, nézd meg pl. a Telekomnak Észak Mo-n és Dunántúlon szinte nincs 3G lefedettsége: [link] ott maradna a 800 Mhz nélkül a 2G. A gyorsaság: Hatvantól 25 km-re 2000 fő-s községben a 800MHz-en Telenornál LTE 1 jellel kb 2-3szor olyan gyors, mint a 3G-n maximális jellel ugyanott. Először nem is hittem el és nem is értettem ilyen kis jelerősségnél miért az LTE-t használja, de amikor meg visszaváltottam 3G-re sokkal lassabb lett minden. (Ugyanitt egyébként Telekomnál csak 2G van, 3G-nek se híre se hamva.)

    Én Dual SIM LTE-ben Samu J5-t vettem 60 rugóért 2 év garival. Nem tudok olyanról akinek akadozott, vagy belassult volna, tök jól optimlizálták érdekes módon 1,5 Gb rammal is lehet ilyet. 6 óra 15 perc kijelzőidő folyamatos 4G-vel dual simmel (telekom és telenor) röhögve megvolt, úgy hogy elég sokat telepíttem és sokat voltam a szabadban és ott maxon a fényerő.

    És a J5-nél Amoled a kijelző van, ami tényleg jobb pl. a szemnek olvasni, mint a korábbi clearblack IPS-em. J5-ben nagyon jó kamera van (ja és a bónusz van az előlapon szelfi vaku is :DD :DD :Y)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák