Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nbware

    senior tag

    válasz akcsy #175 üzenetére

    Szia,

    nálam bevált, imádom, 4 évig tuti megtartom, addig van rá garancia (laptopszalonos)
    Ezen az áron nincsen versenytársa, rog többe kerül 40-50el minimum, annyival többet meg nem tud.

    Ami kicsit bosszantó volt az alajén, az a numerikus billentyűzet! Nem is értem miért így van elrendezve, de meg lehet szokni idővel!

    Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

  • Tengri

    senior tag

    válasz akcsy #175 üzenetére

    Szia!

    Igazából sokat keresgéltem az ideális ár/érték arányú (számomra megfelelő hardver-rel rendelkező) notebook-ok között és nem bántam meg, hogy az Y720-at választottam. Ajánlom megtekintésre: [David Lee Lenovo Y720 review]
    [Matthew Moniz Lenovo Y720 review]
    Nálam szóba sem jöhetett a ROG a kinézete miatt, mert a család használja és kifejezetten nem túl gamer-es gépet szerettünk volna. Az ACER azért esett ki, mert a Predator túl gamer, a Nitroról a topikjuknban beszéltek le. A HP Omen-ről sem hallottam túl sok jót, így arról is lemondtam. Az általam preferált DELL 7577 gtx 1060-nal való beszerzése nem sikerült, meg az árban is egy jóval magasabb kategória, így maradt az Y720. Egyedül ami visszatartott az a support, mert jókat nem igazán olvastam róla, de bízom benne, hogy nem lesz rá szükség.
    Otthon a laposnak igen széles spektrumú a felhasználása, hiszen szülők és gyerekek mind-mind megtalálják benne a számításukat, a munka, szórakozás és játék terén egyaránt.
    A hordozhatósága (minőségibb anyagfelhasználású, mint a konkurens gyártók laptopjai, így minimum: 2,6 kg) illetve a fedlap ujjlenyomat vonzása egy picit negatívum, de minden másban nekem/nekünk tökéletes választás volt.

    "Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

  • Tengri

    senior tag

    válasz akcsy #178 üzenetére

    Sajnos a kijelző színpontossága nem a legjobb erről lehet olvasni panaszokat is a Lenovo Y720 fórumon [Legion Y720 screen color calibration]. Emiatt nem tudom mennyire lesz jó fotó szerkesztéshez és látványtervezésre.
    "Olvastam, hogy nem minden Y720-as RGB billentyűzetes azaz van amelyik csak piros?"
    Olvastam én is a piros billentyűzetes Y720-ról, de megnyugtatlak lehet még kapni magyar RGB billentyűzetest is.
    "Meg azt sem sikerült kiderítenem, hogy a fedlapon az Y logó világít avagy sem?"
    Világít a logó de nem zavaró egyáltalán.
    "A másik, hogy egyik társoldal tesztjén olvastam, hogy akkor a driverek frissítése nagy probléma volt ennek a gépnek, azóta ez már megoldódott?"
    A driverekkel nem tapasztaltam semmi gondot. Én úgy tudom, hogy az ezzel kapcsolatos problémák a notebook piacra kerülése utáni időkben voltak csak.

    "Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

Új hozzászólás Aktív témák