Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tengri

    senior tag

    válasz nbware #168 üzenetére

    Én szakira bíztam a szétszedését és az SSD-vel történő bővítését. Így tegnap óta egy 250 GB-os Samsung EVO 960-nal lett gazdagabb a lapos. Egy GUINNESS-em bánta a fáradozását, de megérte.
    A piros villogás nálam nem fordult elő, de még én is csak ismerkedési fázisban vagyok az Y720-al.

    OFF:
    Samsung 960 EVO 250GB M2 PCIe MZ-V6E250BW SSD-t mennyire viseli meg, ha én fél-egy éves időközönként újrahúzom az operációs rendszeremet (windows telepítésnél formázom előtte).
    Előre is köszönöm a választ! :R

    "Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

  • Tengri

    senior tag

    válasz nbware #168 üzenetére

    Szia!

    "A másik kérdésem, hogy a töltésnél pirosan villog már vagy 15 perce, az normális? Meddig kell így pirosan villognia?"

    Tegnap akksiról használtam, majd töltöttem és a piros lámpa villogása nálam csak addig tartott amíg jelezte, hogy az akkumlátor töltési szintje alacsony. Utána fehér fénnyel villogot, majd folyamatosan világított.

    [ Szerkesztve ]

    "Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

Új hozzászólás Aktív témák