Új hozzászólás Aktív témák

  • deMarco

    tag

    válasz westlake #67 üzenetére

    És kölcsönökből is csődöl be. :) Vagy rosszul tudom? Nem akarlak meggyőzni, hogy legálisan lehet használni warezt, csak arról szövegelek, hogy erkölcsileg megkérdőjelezhető a fellépés módja. Ha olcsóbb lenne, a magamfajta warezosok is meg tudnák venni, pedig sz'tem többen vagyunk, mint a legálisak. Vajon nekik nem érné meg? Nézd meg a steam-et. pár ezer forintokért megkaphatók olyan játékok, hogy néha csak nézek, folyton akcióznak... És egyre csak állítják be az új szervereket, dől a lé. A kiadós fejlesztőcsapatokat meg vásárolják fel, mert mind tönkremegy 2 játék után. (tisztelet a pár kivételnek) Amúgy mit gondolsz, miért teszi lehetővé a microsoft, hogy minden fejlesztését letölthessék és telepíthessék a kalóz win-eken is? Gondolod, hogy jótékonyság, mi? Nem is üzleti fogás.

    h.: És akkor hol a versenyképesség? Ez olyan, mintha az oroszok most álnának neki a lada 1200 gyártásának, mert nekik csak arra futja.

    [ Szerkesztve ]

    Miért érzem úgy, hogy rajtam kívül mindenki hülye? Lehet velem van a baj? Ááááááá! Az nem lehet... Én?! Dehogy... vagy mégis?!

Új hozzászólás Aktív témák