Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Metalfan

    senior tag

    válasz Tyberius #28 üzenetére

    Mondom, töltögetnek torrenten, aztán fogják a peerlistát, és megnézik, hogy van-e olyan IP, amely a kérdéses ISP-hez tartozik.

    Ha jól sejtem, akkor ha a jogvesztők töltenek le valami jogvédett cuccot, akármilyen célból (jelen esetben peerlistán levők IP-je miatt), akkor az nekik legális??? :Y :W :W

    [ Szerkesztve ]

  • Khan13

    senior tag

    válasz Tyberius #28 üzenetére

    Nem kell nekik saját IP, de már a PG-al is csökkented a lehetőségét annak, hogy szórakozzanak veled.
    Vannak olyan programok, amelyek dinamikusan választanak ki proxyt neked sávszélesség, terhelts stb alapján, most nem jut ezsembe a neve, de korábban kipróbáltam, és semmivel sem lassult semmim. Azt meg nem hinném hogy egy Indiai vagy Brazil proxy akár a nemzetközi, akár pont a Magyar jogvédőknek küldené az adatainkat.

    Ezeknek a hatalom és pénzmániás jogvesztőknek is a warezra kéne utazniuk, mert eleve könnyebb elkapni, másrészt, szerintem az okoz anyagi veszteséget, ha egy zeneszám árát X Warez Site-nak adom a kiadó helyett. Azzal hogy egymás közt cserélgetünk anyagokat, az nem akkora veszteség. Kiesés, mivel nem megvesszük, de nem kiesés, mert másnak sem fizetek érte. (Remélem érthetően fogalmazam)
    Másrészt meg ez az egész beépített ügynökösdi meg szolgáltató kényszerítősdi több pénzbe kerül mint a zeneszámok összesen... De persze ha nem csinálnák amit, akkor nem zsebelhetnének be egy csomó pénzt:S

    (#29) Metalfan: Nekik persze hogy az...

Új hozzászólás Aktív témák