Új hozzászólás Aktív témák

  • rt06

    veterán

    válasz MacCaine #82 üzenetére

    "Tehát ha kimész az utcára tüntetni, és ezzel megszívatsz egy várost, az rendben van, ha ddos-olsz egy weboldalt, és megszívatsz vele egy céget meg pár embert az nem."
    ez igy rendkivul ki van sarkitva, de szerintem ezt te is tudod
    arrol van szo, hogy amig egy mindenki altal elfogadhato cel erdekeben tuntet valaki (pl emberi fizetesert a bkv tuntetoleg beszunteti a munkat), addig lehet toleralni az ezzel jaro kellemetlenseget (nem megy a busz) - errol irt mar bambano is korabban
    ellenben, amikor egy tuntetes elsodleges celja egy szolgaltatas elerhetetlenne tetele (es jarulekos hatasa mas szolgaltatasok elerhetetlenne valasa is), azt mar sokkal kevesbe lehet elnezni
    mondhatni a cel szentesiti az eszkozt, amig a cel mindenki altal elfogadhato, de mikor a cel maga a karokozas, akkor ott mar komoly bajok vannak

    "Nincs több kérdésem."
    nekem van, ugyanis meg mindig nem ertem, mire akartal kilyukadni az eredeti kerdeseddel (hany ember szukseges), s foleg, hogy mi a baj a valaszommal

    Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

Új hozzászólás Aktív témák