Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atesss

    addikt

    válasz DuplaZso #17 üzenetére

    Engem is érdekelne ez a téma, bár mostanában kicsit másféle szempontból.
    Ugyanis épp fölöttünk van egy légifolyosó (~3 éve), és szerintem irreálisan alacsonyan szállnak a repülők itt.
    Ugyanis ez a XI.- XII. kerület határa, a Gazdagrét fölött. Ami azért nincs valami közel a reptérhez, úgyhogy így egy kicsit bosszant a dolog.
    Nem mintha olyan hangos lenne, hogy nem lehetne tőle aludni, vagy ilyesmi, csak azért lehet hallani, pedig egyáltalán nem a repülőtérnél lakunk....

    Úgyhogy ki szeretném próbálni mit is lehet elérni kb. egy mai repülővel, milyen emelkedést. Mert a felszállás után egy rövid ideig azért elég szépen emelkedett az Airbus A320 (Wizzair) meg a kis Fokker70 (Malév) is, amivel én mentem eddig életemben... Persze aztán a valóságban kicsit több dolgot kell megvizsgálni (főleg hogy felesleges kockázatot ne vállaljanak), de szerintem így is kerozintakarékosság miatt van ez a repülési magasság felettünk.
    Csak félek tőle hogy baromi bonyolultak a FS-ok, főleg hogy joystickom sincs, és ahogy látom az itt alap dolognak számít. Bár talán van valamelyik ismerősnek, majd megpróbálkozok kérni valakitől.

    Akkor ahogy írod elöször, FS2000-rel, vagy CFS2-vel (ez milyen program is, mert nem nagyon értek a témához ? :B ) próbálkozok, de mi lenne még ami a gépemen (P4 2@2,4, 1GB, HD2600XT) még türhetően elfut, és azért ezeknél jobb a grafikája / fizikája ?
    Esetleg haveromnál is kipróbálnám majd (E2180@3,4; 4GB, 8800GT), azon azért csak elmegy a Flight Sim X, nem ?

Új hozzászólás Aktív témák