Új hozzászólás Aktív témák

  • RenegadeC2

    aktív tag

    válasz evone #29 üzenetére

    Ez egyértelmű, én is rádugnám ha az enyém független lenne és jelentkezne ez a hiba ;)

    Nem olyan sz*r az windows-on sem, bár zabálja az erőforrásokat rendesen, ez tény.
    Itt alapvetően azzal van a baj, hogy egyesek úgy érzik rá vannak kényszerítve a használatára. Na meg számoljuk hozzá még azt is, hogy meg kell tanulni ennek is a kezelését, és ha elsőre nem megy, akkor idegbajt kap tőle a júzer. Hát ez van, de mindennel így kezdjük.
    Az iPhone rétegtelefon. Ééés? A többi nem az? De! Nekem megfelel egy Nokia 16xx? Nem! Fikázom? Nem! Veszek magamnak olyan eszközt, ami kielégíti az igényeim.
    Érdekes módon egy Vertu hírnél max. elsütnek pár poént, hogy "veszek egyet az asszonynak is". Pedig az iPhone még csak nem is státuszszimbólum... szerintem legalábbis. Divat a fika? Mindenki döntse el maga.

    Na mindegy, én már hozzászoktam, abszolút hidegen hagy. Viszont ha csinál "A Cég" egy ilyen allűrt, akkor ki fogom jelenteni hogy gáz. Ezt leírtam volna egy Nokia vagy Samsung topicban is ha aktuális lenne.

    https://copy.com?r=wQUd20

Új hozzászólás Aktív témák