Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomboy0013

    veterán

    válasz reap3r #44 üzenetére

    :DDD Szerintem itt senki nem írt olyat, hogy abszolút nincs bug, olyat viszont igen, hogy tele van buggal. Hagyjuk már... Akinek valami nem működik tökéletesen azt már ontja tele hülyeséggel a fórumokat, hogy rengeteg a bug, ami tudjuk(mi akik tényleg használják is ezeket az eszközöket), hogy a frissített Nexus-ok esetén sem igaz, nemhogy a pixeleknél. Van 1-2, de hogy olyan drasztikus lenne a helyzet mint amiket itt írogatnak... Azért mert egy gyártónak nem megy a saját felületének a ráhúzása az épp aktuális droid-ra arról nem biztos, hogy a Google tehet, pláne, hogy nem mondta nekik a Google hogy módosítsák a droidot hanem ezt ők akarják így.

    Félreértés ne essék nekem is van bug 7.1.1-en: A Xiaomi headset-emet csak úgy érzekeli a telefon ha bedugás közben nyomom rajta a felvevő gombot, de úgy gondolom ez nem a világ vége. Igazából számítógépet is csak film meg sorozatletöltésre használok, másra mindenre a telót, tehát elég széles körűek a felhasználói szokásaim ami alatt csak ebbe a problémába futottam bele (android wear alapú okosorát is használok és azzal sem vacakolt még egyszer sem). A béta 7.0-ban volt 1-2 érdekesebb probléma is még tavaly április környékén, de azok már a 3. fejlesztői változatra eltűntek, mert pl a Windows 10 Mobile-al ellentétben itt javítják is a hibák elég nagy százalékát. Az 5X topikban meg android central-on sem olvastam túl sok ismétlődő problémáról Nexus tulajok esetében, pedig a fórumokra inkább csak sírni járnak az emberek.

    Gondok mindenhol vannak ez természetes, de azért ez nagyon nagyon távol áll a rossz helyzettől, amire ismét csak a Windows 10 mobile-t tudom példának hozni, na ott tényleg gázos a helyzet és még csak nem is javul a frissítésekkel.

    A kétkedők meg nyugodtan írják le a reprodukálható bug-okat amik miatt szerintük szar a helyzet, én azonnal megnézem ezeket a telón. Tényleg kíváncsi vagyok arra a sokmindenre ami rossz. Ne noname oldalak cikkjeit linkeljétek hanem konkrét hibákat és már nézem is. :)

  • Quant89

    tag

    válasz reap3r #44 üzenetére

    Természetesen én felhasználói szinten értettem(és nem benyögtem ide) az "eddig semmi gond vele" mondatom (és nem azt írtam, hogy az AOSP kódban bug mentes).
    Persze pár nap után nem tudhatok szinte semmit, de azért úgy gondolom írhatok ide, ha már érint a dolog.

    XPERIA Z5 PREMIUM DUAL

  • *RLaci*

    addikt

    válasz reap3r #44 üzenetére

    Akkor még egyszer "benyögöm" a Te kedvedért,Az elmúlt másfél hónapban nem találkoztam semmilyen bugal az én felhasználói szokásaim mellett,mely igen sok rétű.Ettől még másnak lehetnek problémái.

Új hozzászólás Aktív témák