Új hozzászólás Aktív témák

  • tomboy0013

    veterán

    válasz reap3r #44 üzenetére

    :DDD Szerintem itt senki nem írt olyat, hogy abszolút nincs bug, olyat viszont igen, hogy tele van buggal. Hagyjuk már... Akinek valami nem működik tökéletesen azt már ontja tele hülyeséggel a fórumokat, hogy rengeteg a bug, ami tudjuk(mi akik tényleg használják is ezeket az eszközöket), hogy a frissített Nexus-ok esetén sem igaz, nemhogy a pixeleknél. Van 1-2, de hogy olyan drasztikus lenne a helyzet mint amiket itt írogatnak... Azért mert egy gyártónak nem megy a saját felületének a ráhúzása az épp aktuális droid-ra arról nem biztos, hogy a Google tehet, pláne, hogy nem mondta nekik a Google hogy módosítsák a droidot hanem ezt ők akarják így.

    Félreértés ne essék nekem is van bug 7.1.1-en: A Xiaomi headset-emet csak úgy érzekeli a telefon ha bedugás közben nyomom rajta a felvevő gombot, de úgy gondolom ez nem a világ vége. Igazából számítógépet is csak film meg sorozatletöltésre használok, másra mindenre a telót, tehát elég széles körűek a felhasználói szokásaim ami alatt csak ebbe a problémába futottam bele (android wear alapú okosorát is használok és azzal sem vacakolt még egyszer sem). A béta 7.0-ban volt 1-2 érdekesebb probléma is még tavaly április környékén, de azok már a 3. fejlesztői változatra eltűntek, mert pl a Windows 10 Mobile-al ellentétben itt javítják is a hibák elég nagy százalékát. Az 5X topikban meg android central-on sem olvastam túl sok ismétlődő problémáról Nexus tulajok esetében, pedig a fórumokra inkább csak sírni járnak az emberek.

    Gondok mindenhol vannak ez természetes, de azért ez nagyon nagyon távol áll a rossz helyzettől, amire ismét csak a Windows 10 mobile-t tudom példának hozni, na ott tényleg gázos a helyzet és még csak nem is javul a frissítésekkel.

    A kétkedők meg nyugodtan írják le a reprodukálható bug-okat amik miatt szerintük szar a helyzet, én azonnal megnézem ezeket a telón. Tényleg kíváncsi vagyok arra a sokmindenre ami rossz. Ne noname oldalak cikkjeit linkeljétek hanem konkrét hibákat és már nézem is. :)

Új hozzászólás Aktív témák