Új hozzászólás Aktív témák

  • SirRasor

    őstag

    válasz Hieronymus #22 üzenetére

    Thx, ezt nem is tudtam. Mindig is azt hittem, hogy az tényleg klór :W és emiatt vártam 2-3 percet a megivása előtt. De...lehet, hogy mégse egyről beszélünk: pici fehér csillogó pontok, amik nem látványosan távoznak, hanem nagyon lassan, kb 2-3 perc alatt. Ha levegő lenne, akkor szerintem gyorsabban menne, nem? :U Persze lehet ugyanaz, csak más koncentrációban.

    Más, ami sok felettem szólónak szól: Ennek a blogbejegyzésnek SEMMI KÖZE A LÉZERES SZEMMŰTÉTHEZ. Pont az volna a lényege, hogy TERMÉSZETES ÚTON hogy és mennyire lehet visszaállítani az éleslátást. Azt is írtam, hogy ez nem vonatkozik mindenkire, amit az előttem szóló is igazolt. Bates is leírta, hogy a szemtorna nem jó mindenre, de ha bevágtam volna azt a részt, hogy milyen rendellenességeknél nem segít, akkor hosszabb lett volna az a rész, mint az eddigi írás. Így csak lerövidítettem annyival, hogy nem vonatkozik mindenkire és szerencsére nekem bevált.

    Mondjuk elő is szedhetem az írás és rakhatok be linket..talán az volna a legcélravezetőbb. Na holnap átszerkesztem picit :)

    Köszönöm az eddigi észrevételeket!

    Make Love not war!

Új hozzászólás Aktív témák