Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz Vole #34 üzenetére

    Te tudod,mire adod ki a pénzed! Én a phantom4 mellé vettem egy Blitzwolf VR szemüveget,amibe az 5,5" telefonomat rakom,és litchivel repülök!
    A kamerat/gimbalt tudom fejjel mozgatni, a phantomot pedig controllerrel!
    Komolyan a "véremet a dji-ért", de nem érzem a két dolog között a cca.140000ft-os különbséget a gyakorlatban!
    Jó cucc, nem akarom az erdemeit/tudását elvitatni,de én biztos nem veszek ilyet...
    Nekem a Blitzwolf bőven elég arra hogy "FPV" körbe nézzek terepen, a nap nem süti ki a szemem és az élőképet a kijelzőn, valamint segít a fejmozgassal való kamera irányítás meló közben, így csak a két kart kell mozgatni a kontrolleren, a gimbalt irányító ujjam nem vesz el "figyelmet az agyamtól", mert a fejjel való mozgatás ösztönszerű, és segíti a kompnálást!
    Mielőtt bárki félre értené, nem azt mondom, hogy a dji cucca nem "menőbb"! Akinél gomboknak számít cca.140 az vegye...én maradok a Blitzwolf megoldásnál, és inkább veszek ebből a pénzből még két aksit, plusz egyéb szűrőket... :U

    Funfactor?:
    Pont ugyanaz, csak fillérekért! (Litchi8000+ szimpatikus VR szemüveg cca.4000)
    Eddig bárki fejére felraktam, lesz*pta magát :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák