Új hozzászólás Aktív témák

  • Na kipróbáltam. A telepítésnél a varázslóban hiába nyomok gombokat pl H hogy hungary nem ugrik oda, görgetni kell és kiválasztani. A testreszabás résznél berakhatták volna a nem egyezem bele semmibe dolgot.A telepítés valamivel lassabb volt mint win10 esetén de az is igaz hogy a régi telepítőt használtam és csak a wim file-t másoltam át, jelentősege nincsen.
    Szóval a teszt gépen jóval gyorsabb volt mint a win10 (Dell E6400 notebook, P8700, 4gb ram, 128gb SSD) . Annyi csalást látok a dologban hogy az animációk mintha fel lennének gyorsítva (ki szoktam kapcsolni egyből de itt feltűnt hogy gyorsabbak)
    Drivereket is szépen megtalálta.(bár HD4500-as őshalálgyorsítóhoz kell mókolni hogy menjen hw gyorsítás rendesen de az win10-nél is volt, ez miatt áttetszőség nem megy de nem is életbevágó)

    Felület nekem tetszik pedig nem vagyok híve az újításoknak. Annyi hogy jóval kevesebb tartalmat jelenít meg, túl sok a térköz a sorok között filekezelőben.
    Majd egyik asztali gépemen lesz hosszabb távra tesztelve, az hasonló mint ez. (core2 E6600, 4gb, SSD, 7200GS)

    [ Szerkesztve ]

    Vintage Story PH szervere újra fut!

Új hozzászólás Aktív témák