Új hozzászólás Aktív témák

  • nagyra

    tag

    válasz buherton #13 üzenetére

    Nekem az a tapasztalatom, hogy mindenki "zsebrevág" valamit, vagy megpróbálja legalábbis, de mindenki azt, amihez hozzáfér. Ha operátor, akkor pl. rézdrótot, ha mérnök, akkor pl. alacsonyabb ár fekvésű, sokdarabos, ritkábban használt eszközt. Az utóbbiakat ritkábban fogják meg, mert a szekus nem ért az ilyenekhez. Best of sztorim: egy méréssorozatot kellett elvégeznem egy külső telephelyen, volt nálam egy csomó műszer. Jött a szekus, nézi tételesen: mutassam már meg, melyik az oszci... oszcill... oszcillllooossszkóóp. Mutatom neki, azok a szürke dobozok. Következő tétel: lakatfogó :Y Na itt mondta h menjek a picsába :DDD

    A laptop lelakatolást pedig megértem, céges gépek, érzékeny adatok vannak rajta (igaz, egy jóideje már titkosítva). Viszont voltak asztali gépek, amikből eltűntek pl. RAM-ok... Vagy például egyik kollégám azt hitte, hogy vicces, ha eldugja a laptopomat, amikor kimegyek ebédelni. Nem lakatoltam le, mert egy kulcsra zárt laborban volt a gép... De volt egy cégem, ott legenda szerint a kávégép feltöltők autóját nem nézték meg rendesen a kilépéskor, így ők akármit ki tudtak vinni.

    Node, nem mondom, hogy az egész ország ilyen, de Kelet-Magyarország biztosan! :U

    Ami kisebb, mint nagyobb, az egyenlő!!! :D

Új hozzászólás Aktív témák