Keresés

Aktív témák

  • válasz #51736960 #12956 üzenetére

    "..akárhányszor belépek a ph-ra, ez a topik szinte mindig up, foglalva a helyet az olyan témák elől..."

    Erről inkább a PH "vezetése" tehet (ezt nem szemrehányásként mondtam :( ), igazán elérhetővé tehetnék azt az opciót, h ne csak a 6 utolsó téma legyen látható, (legalábbis a Logout főoldalán). Az "itt szóltam hozzá" is sokkal jobb így, h akár az uccsó 20-at mutatja. Bár ezt már megírtuk a "javítsuk az oldalt" topicban is.

    Másrészt ha jól tudom, valakik már csináltak Mozillára egy olyan scriptet, amin be lehet állítani, h egy-egy "alkotó" bejegyzései ne lehessenek láthatók. Azt nem tudom, h ez csak "no name"-el működik/működött, vagy beállítható másra is?

    [ Szerkesztve ]

    Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

  • Vakegérke

    veterán

    válasz #51736960 #12956 üzenetére

    Eredetileg nem válaszoltam volna, ha megszólalsz, de hadd tegyem meg mégis.

    Nos, fogalmam sincs, mi késztetett arra, hogy egy a topicot sz@rnak degradáló beszólásra helyeslő hozzászólást írj. Muszáj volt? Ezek szerint igen.
    Bár véleményedet tiszteletben tartom, azt remélem belátod, hogy bántó, és az itteni társaságot is minősíted vele.

    Ami az üres szájtépést illeti, vitára semmi ok. Tényleg az. Mi viszont jól szórakozunk.
    Megismétlem: nem mások rovására tesszük.
    Hogy ott vagyunk állandóan baloldalon? Igen, ott vagyunk, és valószínűleg ott is leszünk. De hol is? Nem a szakmai, nem a GAMEPOD, még csak nem is az off-topic rovatban.
    Megmaradunk szerényen a blogreakciókban.
    Tényleg elvesszük a helyet az értékes témák elől?

    Számolja a csuda a tagságot. Én csak azt látom, hogy sokan lemorzsolódnak, ám még ők is bekukkantanak időnként. De azt is látom, hogy jönnek, egyre csak jönnek újabb játszótársak. Értékrended szerint bizonyára ők is butuska szócséplők.
    Az én értékrendem egész más. Ők még nem felejtettek el játszani, és ez rohanó világunkban ugyan nem jelent értéket, szerintem mégis az. Felszabadul a bennük lakó gyerek, és én amíg csak lehet, "adom a stuffot" hozzá.

    "és ne is beszéljünk a pár évvel ezelőtti, igazi ph-ról, amikor még tényleg normális témákkal és emberekkel volt tele fórum"
    Látod milyen sarkosan fogalmazol? Milyen alapon állítod, hogy nem normálisak a mostani fórumozók? Csak azért, mert ebben a topicban jól érzik magukat?
    Sokuk húzós szakmai topicban is aktív szereplő.
    Aztán ugye ez igazából nem a PH!, hanem a LOGOUT, amely korántsem arról híres, hogy szakmai vasfegyelem uralkodik berkeiben.

    Játszunk, csak játszunk, és játszani is fogunk. Nem köpünk senki arcába, nem sz@rozzuk le mások szórakozását, és csak egy picinyke szeletkéjét foglaljuk a főoldal baljának.
    Szakmai részbe pedig nem kontárkodunk ám, megmaradunk sajátosan lökött topicunkban.

    Ne ragozzuk, nem kérek választ. Ha szükségét érzed, priviben elérsz.

    Kívánok boldog új évet, kívánok tiszta gyermeki szívet, kívánom, hogy érezz rá a felhőtlen játék ízére.

    Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

  • D1Rect

    félisten

    válasz #51736960 #12956 üzenetére

    Ilyen erővel az összes közösségi téma rettentő zavaró lehet.

    "The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

Aktív témák