Aktív témák

  • Geri Bátyó

    őstag

    Sziasztok!
    Élek még csak kicsit elfoglalt vagyok mostanában. Jövő héten viszont pihenek. Elmegyek 1 hétre Tapolca környékére. Mivel akár eső is lehet, vettem tegnap egy új kalapot (nálam ez tölti be az esernyő szerepét). A régivel ellentétben ez már bőrből van, úgyhogy tényleg esőálló lesz. Amúgy ilyen:

    Nemrég egy jópofa párbeszéd is lezajlott a tervezett programokkal kapcsolatban:
    - Mit fogsz csinálni Tapolcán?
    - Lesz városnézés, meg barlang és kirándulgatás is, de elmegyek egy pisztrángneveldébe és veszek pisztrángot vacsorára. Megyek egy kecskefarmra is, ahol kecskesajtot és mangalica szalonnát, meg kolbászt fogok venni és megyek egy bivalyfarmra is, ahol meg is lehet vakargatni őket, mert teljesen békések. Már félretettek nekem bivalylábszárat, úgyhogy csinálok egy jó bivalypörköltet.
    - Szóval az a taktikád, hogy először megsimogatsz mindent, aztán megeszed? :DDD
    - Miért? Mindig azt mondják, hogy az a jó, ha tudod, mit eszel! :D

    Na, szóval elég változatos program lesz és megpróbálok kizárólag bográcsban, meg grillen főzni. Ja és megyek borkóstolásra is.
    Majd írok egy beszámolót, ha nem felejtek el képeket csinálni. Már látom is a címét: "Látogatóban Pityuéknál!"

    "Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

Aktív témák