Új hozzászólás Aktív témák

  • Puma K

    veterán

    válasz Dragon3000 #58 üzenetére

    Meglehet ez lesz a gond esetemben:

    "What Microsoft confirms it did was quietly switch off Registry backups in Windows 10 eight months ago, despite giving users the impression this crucial safeguarding system was still working. As Ghacks spotted at the time, Registry backups would show “The operation completed successfully", despite no backup file being created."

    Microsoft Issues Warning For 800M Windows 10 Users

    Mert hogy kék halál után kék halállal jött a kék halál. A Win-t x ideig nem rendeltetésszerűen állítottam le vagy indítottam újra. Hanem a bukta után állítottam a BIOS-ban, majd megint bukta megint állítás tehát kb 3-4 ilyen ismétlődő bukfenc tehetett be a Windows 10-nek a fentiek alapján.

    Lehet szarság a CCleaner, de hogy ez a letörölt programok után leszedi a maradék szemetet mindenhonnan az nekem jó és hogy ha valami program minden részét el akarom távolítani a gépről, akkor a CC megcsinálja.

    Amúgy az OS-ek 1-2 évig szoktak futni nálam gond nélkül, csak most ebbe belefutottam hogy furcsaság, meg aztán megmelítettem a CC nevét és az most itt a fókuszban lévő mumus, de úgy tűnik, hogy inkább csak az MS alakított megint a szokásos frissítés után...

    [ Szerkesztve ]

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Új hozzászólás Aktív témák