Új hozzászólás Aktív témák

  • orbano

    félisten

    válasz Jim Tonic #29 üzenetére

    Nem nekem gyártják, de a vízből iszom, é a levegőt szívom, amibe a szennyező anyagokat beleteszik gyártás közben. És engem nem szólhatsz le, mert nincs autóm, energiatakarékos izzókat használok, egy vagyont költöttem rá, hogy mobil procis asztali gépem legyen és tft monitorom a csodaszép crt-s helyett. ezen felül víztakarékos wc-m van és sok helyre gyalog/bicajjal járok, ahova mehetnék tömegközlekedéssel is. és most lelkiismereti problémát csinálok abból, hogy a 20"-os monitor mellé vegyek-e egy nagyképernyős tévét, illetve, hogy vegyek-e egy kisebbet a hálószobába.

    Ez a kis fasság meg tényleg fölösleges. Vagyis maga a kütyü nem. Nem is azzal van a baj, hogy vesz valaki egy erre alkalmas berendezést, hanem az, hogy milyen szarokat gyártanak. Ez a kis vacak 1-2 éven belül elavul és kidobják. Ha veszek egy festményt a falra, az megmarad akár évtizedekig is. Az a baj inkább, hogy nem tartós termékeket gyártanak, hanem szar vackokat. Majd amikor legyártják ezt 5mm vastag kialakításban, 16m színű, 8 megapixeles felbontású e-papírral, úgy, hogy az információcsere és a képváltások energiaigényének kielégítésére elég lesz egy újratölthető gombelemet cserélni évente, akkor azt mondom, veszek egyet mutternak, hogy amikor nyaralok, küldözgessek képeket az unokáimról, és semmit ne kelljen csinálnia a megjelenítéshez (mert ez ugye az értelmes része a dolognak).

    na kb ennyi a véleményem.

    A vér nem válik VAZZE!™

Új hozzászólás Aktív témák