Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rickazoid

    addikt

    válasz cer #9 üzenetére

    Szerintem ezt semmi sem akadályozza meg:
    "Felelősség korlátozás
    A Sportreakció Kft, mint az indulj.be weboldal üzemeltetője egyik fél nevében sem jár el és csak az üzleti partnerek találkozását szervezi. A felhasználók egymás közti jogviszonyában az indulj.be nem fél, azaz nem tartozik semmilyen felelősséggel a felhasználók között létrejött jogviszonyban foglalt kötelezettségek teljesítéséért.
    A Sportreakció Kft. semmilyen felelősséget nem vállal a Partnereink által okozott esetleges károkért. A regisztrációval Ön elfogadja az indulj.be weboldal mindenkor hatályos Általános Felhasználási Feltételeit és Adatvédelmi szabályzatát."

    Eszerint ha jól értem ha megtörténik egy ilyen, a Kft. maximum kapcsolatot létesít az eredeti alkotó és az ötlettolvaj közt (bár nem derül ki, hogy nem regisztrált ötlettolvaj esetén eljár-e bárhogy is), de se a perben, se annak finanszírozásában nem fog segíteni, így ha a jogtulajdonosnak nincs elegendő pénze ezek lebonyolítására (ha ezen az oldalon keres támogatókat, feltehetően nincs, bár ez nem szükségszerű), akkor a projektje gyakorlatilag szabad préda.
    Egy ilyen biztosíték mindenesetre hiányzik, egy ilyen oldalnak minimum a teljes perköltséget és a bírósági tárgyalásokon való megjelenést, képviseletet fel kéne vállalnia, hogy megelőzzék az ötletek ellopását vagy utólag képesek legyenek megvédeni a jogtulajdonost. Ezek nélkül ha nekem volna egy jó ötletem, biztos nem írnám csak így le.

    [ Szerkesztve ]

    Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

Új hozzászólás Aktív témák