Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Elemental

    addikt

    válasz vamzi #27 üzenetére

    A f@szbukkal nekem az a bajom, amivé vált. Napi 20-30 bejegyzés egyes emberektől, amik a "ha szereted az édesanyádat, akkor oszt meg te is", "hányan nézik meg a profilod naponta", stb szintjén vannak, meg 15 zenelink a jutubról egymás után, meg jó lett a tökfőzelék, esik az eső, stb.
    Ezért van nekem az ismerőseim egyharmadának minden tevékenysége letiltva.

    De szerintem van pozitív oldala is, ezért nem törlöm a profilom.
    Be kell lőni a beállításokat faszán Nem kell megadni címet, telefonszámot, nem kell feltölteni 10 képet naponta, és akkor biztos, hogy nem látják meg illetéktelenek.

    (#28) lexter00: Nem. A felfüggesztés az deactivate. Ez delete account. Végleges.

    [ Szerkesztve ]

  • Alborosie

    aktív tag

    válasz vamzi #27 üzenetére

    1. Nagyon engem sem! :)
    2. A reklámok is. Mégis valahogy elfogadja az ember.
    3. Én fent vagyok, de nem tudnak rám keresni. Erre nagyon jó beállítások vannak. Nem is kell speciális karakterekből nevet írnom (mint ahogy azt az Iwiwen kellett kiviteleznem). Így csak azzal találjuk meg egymást akivel akarjuk.
    Persze üzenetet sem tud így küldeni csak ismerős és az ismerősök ismerőse.
    SPAM-em nem is volt sosem, pedig évek óta fent vagyok. (Kb. 50 üzenőfali bejegyzéssel, aminek a többsége zenei klip)
    4. Lehetőség van fejlesztésre. De már egyre több alkalmazás készül majd el, mivel megnyílt az Alkalmazásközpont-ja a FB-nak.
    Ettől persze nem lett jobb oldal! :)
    5. Tény! De ennek az oldalnak csupán a kapcsolattartás a lényege. Nem több! Az, hogy van mindenféle nyavalya funkciókínálat, az egy dolog.
    6. Vannak függők. De szerintem velük abszolút nem kell törődni. Majd rájönnek a dolgokra maguktól! :)
    7. Relatív! Attól függ melyik részét használod ki.
    A párom felrohan, kb. 5-10 perc alatt letud 2 játékot, közben egy-egy nyereményjátékon is részt vesz, társalog pár ismerősével és ebben ki is merült.
    Ami külön pozitívum az az, hogy Ő már nyert nem egyszer. S végre nem csak az megy, hogy "lájkold és nyerj".
    8. Ez a legtöbb online közösségnél jelen van. Tudni kell kezelni! :)
    Nálam van nem egy ismerős, akivel chaten nagyon jól elbeszélgetünk, de az üzenőfalat hülyeséggel tömi.
    Így fogtam és mivel lehetőség van rá, letiltottam a fő üzenőfalról. Máris csak olyan dolgok maradtak ott, amik valóban érdekelnek. Mennyi idő volt? Kb. 2 perc maximum!
    9. Ez a része az oldalnak engem sem érint. Egy-egy emlékezetesebb dolgot megosztok, de az maximum zenei klip, esetleg valami új törvény. De ebben ki is merült!
    10. Egyetértek! :)

    Létezik, ez tény. Viszont, ha azt vesszük, hogy itt nem kell külön MSN-t/stb. azonnali üzenetküldő alkalmazást telepíteni, hanem kapunk egy chatet is, akkor már jó.
    Aztán, ha már társalogni óhajtok valakivel, akkor ott a Skype. Ennyiben ki is merítettem az online közösködést.
    Iwiw-en még szolidaritásból vagyok és várom mikor szűnik meg. :D

    Kösz, hogy megosztottad! :R

  • Narxis

    nagyúr

    válasz vamzi #27 üzenetére

    Tedd hozzá, hogy munkakeresésnél is hátrányt jelenthet az FB fiók hiánya. Egyesült Államokban és talán már Nyugat-Európában is.

    Thanos was right.

Új hozzászólás Aktív témák