Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • iMaverick

    addikt

    válasz #06658560 #17 üzenetére

    Arról nem is beszélve, hogy azt hiszi a piszi, hogy az upgrade majd csak úgy "magától" elindul. Csak felugrik valami "ablak" (nyilván nem Win-ről beszélek), hogy "helló, rendszerfrissítések érhetőek el, telepítsem?". Szép is lenne, ha 150-160-nal "robog" a tulaj a sztrádán, aztán a frissítés meg elcsesz valamit, aztán meg jól megáll a kocsi. (Jobb esetben.)

    "Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

  • iMaverick

    addikt

    válasz #06658560 #22 üzenetére

    Olyan nehéz elképzelni? A telefonomban is meg tudták oldani a kínai (!) barátaink, hogy kikapcsolt állapotból is tudjon ébreszteni. (Érintőkijelzős okostelefonról van szó.)

    Ha kicsi pénzből ki tudták hozni a Mediatek nevű cégnél, akkor egy nagy autógyártónál is meg tudják(nák) csinálni, ha akarják. Ezt a végét nem tudom, mennyire veszik komolyan.

    Amúgy meg nézd máshogy: megállsz a kocsival és amikor leállítod a motort, akkor a műszerfal kijelzőjén (ami teszem azt már most is lehet, hogy érintőkijelzős 7-10"-os TFT) felvillan amit a korábbi hsz-ban írtam: "Frissítés érhető el a rendszerhez, Telepíti?". Ráböksz hogy OK, közben már szállhatsz is ki a kocsiból, majd ha lefutott, akkor elmegy Standby módba a fedélzeti computer... Lehet túl sok sci-fi-t nézek, de ez azért nem tűnik akkora kunsztnak, főleg ahogy fejlődik ez a miniatürizált számítógépes téma. (Lásd: 8 magos okostelefonok... Egy ilyen szerintem simán kiszolgál egy autót, miközben alig eszik valami áramot. Nem hiszem, hogy ez szívná le az aksit.)

    "Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

Új hozzászólás Aktív témák