Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 1430

    senior tag

    válasz forceberg #8 üzenetére

    Az, hogy ki a ludas abból is levezethető, hogy ki mondja be a "bemondást"... Ha Kautzky Armand, akkor a T-Mobile, a Pannonnál biztos, hogy női hang van, a Vodánál is úgy rémlik, hogy női hangbemondás van...

    ''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

  • 1430

    senior tag

    válasz Viktor0610 #15 üzenetére

    De gonoszak vagyunk! :D

    Mivel forceberg azt írta, hogy az édesanyja T-s ő pedig V-s, ezért nála bejöhet az elv. :P

    Legfeljebb ha P és V közötti a hívás, akkor marad a találgatás. Bár az is igaz, hogy sekli hsz-e alapján ha "nálad" van helyileg a probléma (terhelt a hálózat), akkor nem bemondás, hanem hibaüzenet lesz, de ha van szabad frekvencia, viszont a hívottnál nincs, akkor bemondás következik... gondolom... :U

    Bár szerintem a szolgáltatók törekvése ellenére ezt a tényt (terhelt hálózat szilveszterkor) el kell fogadni. Ha biztosra akarunk menni, küldjük el korábban az üzenetet! ;)

    Például én akinek tudtam, hogy MMS képes a telefonja, MMS-t küldtem, az talán kevésbé terhelt. Előre megírtam az üzeneteket a piszkozatba. Saját magamnak is küldtem próba képen, azaz betettem a számom a címlistába. Először 23:58-kor próbálkoztam, nem ment el, a telefon azt írta, legközelebb 0:06-kor próbálkozik. Kiválasztottam az újraküldést, el is ment, és a saját számomra 1 percen belül visszajött (0:03-kor). Csak remélem, hogy a többiek is hamar megkapták. Az SMS-ek is gyorsan mentek, azt 23:53-kor küldtem, és betettem az elejére a *A# karaktereket. A jelentések alapján a legutolsó címzett is 5 percen belül megkapta az üzeneteket, bár ez a jó szintidő talán a "koraiságnak" köszönhető.

    ''Usus de plura docebit!'' - A gyakorlat majd megtanít a többire!

Új hozzászólás Aktív témák