Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz ivana #73 üzenetére

    bakker, arany fácán... márminz zlaty bazant :) már szerintem évek óta keresem mindenhol, de nem találom... nagyobb szupermarketekben mindig teszek egy kört a sörpolcok felé, de sehol nincs... (ma is megyek teszkóba, 1 kör a sörök felé, holott tudom előre, hogy úgysem lesz...) vagy 10 éve ihattam utoljára és innék is, ha kapnék... egyszerűen nem importálják már, vagy mi? ...ja és nem értettem az "igazi csíki sör" neve miatt a balhét... ha létezhet arany fácán (ami egy hulladék) és zlaty bazant (ami külföldiül arany fácán), akkor 2 külön nyelven mi a baj az igazi csíki sörrel? :U

    #74: én valami tequila-st vettem anno, szerencsére csak 1 üveggel, mert nagyon nem jött be :( ...inkább iszok akkor sima tequilát és normális sört felváltva... a strong pedig 200ért elég jó vétel... egy dreher bak-hoz képest inkább alkoholízű, mint testes, de árához képest vállalható... ami még jó dolog, az a faxe10% :) literes... benyomod és olyan, mintha 4 sima sört ittál volna... de ebből tényleg üvölt az alkohol: mintha 1 doboz sörbe beleengednél egy feles vodkát

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák