Új hozzászólás Aktív témák

  • totron

    addikt

    válasz Male #56 üzenetére

    Látom, látom, hogy marhára ráérsz és hogy mit próbálsz belém magyarázni. Úgy nem mellesleg 4 évtizede ismerem az adott útszakaszt fűszálra-porcikára. De gondolom ebben is lesz valami logikai baki, amit makacsul nem akarok vagy nem tudok megugrani.. Elég jól csokorba szedtem a miért nem téves részt fentebb. Elkanyarodhatunk persze filológia és kvantumfizikai irányokba: honnan tudod, hogy nem téves az az érzékelés amiben létezel nap, mint nap?

    (#55) AndrewBlase, nem, a web tér el a valóságtól. Az finom kifejezés, hogy nem tökéletes. Persze nem látványosan, épp csak hopp, pont átcsúsztunk egy eggyel magasabb km-övezetbe, milyen érdekes.

    Nincs saját szakállra dolgozás, difi kizárólag a webbel kapcsolatban jelentkezik, most. A nem tetszés szerintit Male-nek, írd, én tudom. A viszonylatok fixálva is lettek (indulási és érkezési pont), az említett kódokkal egyszerűsítve. De ezt te is tudod.
    Igen, van, hogy helységneven belül vált az övezet és pongyola fogalmazás esetén előtérbe kerül az egyéni gondolat - ez a történet nem ilyen.

    Ellenőrzés alatt ellenőrre gondoltam.

Új hozzászólás Aktív témák