Új hozzászólás Aktív témák

  • hunluki

    senior tag

    válasz arnyekxxx #42 üzenetére

    Jó, akkor engedjük el a kártya elvesztés/lehúzás vonalat, bár nekem speckó nem pittyen SMS csak ha kapok pénzmagot.

    Telefon alapvetően kéznél van manapság a többségnél, ha tényleg másodpercben kell verekedni akkor a pénztárca elő, kártya előkeres és kivesz, pittyent, örül verekszik a zsebből egy kézzel telót elő hogy ujjad már rajta a touchID-n és örül-el. Kinek melyik fekszik jobban, azt használja és kész.

    60+-os anyuka magának állította be ami annyiból állt hogy:
    "jé ez mi?"
    "..google keresés"
    "hmm, ez jó"
    "kártyát lefényképez, cvc-t beír"
    "kész"

    Nem minden 50+ ember automatikusan immúnis a technológiára, őket is lehet tanítani, főleg a google használatra, ha az megvan akkor onnantól elvannak vele. Eleinte nyilván én is kaptam a telefonokat hogy ezmiezmiezmi, de a 5-6. alkalommal amikor mindig azt válaszoltam hogy guglizd ki, láss csodát, megszűntek a hívások, pedig az élet nem állt meg.

    Érdemi plusz nekem pl a biztonságérzet hogy nem hagyom el a kártyámat, illetve hogy egy dologgal kevesebb kell hogy nálam legyen, pl bulizni elég egy személyi/lakcím/telefon kombó és kész, előbbiek egy tokba pont bele is férnek a teló hátuljára.

    Amúgy peace meg minden, nem meggyőzni akarlak és tökre elfogadom hogy valakinek jobban fekszik a kártya, egyedül a 20-as korosztálybeli vonalon akadtam meg picit mert én baromira nem ezt tapasztalom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák